Продукти
500 W LED прожектор за сигурност на открито
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. е един от най-добрите производители и доставчици на 500w led прожектори за сигурност на открито в Китай. Добре дошли да закупите дълготрайни продукти за продажба тук и да получите ценова листа от нашата фабрика. Всички персонализирани продукти са с високо качество и конкурентна цена.
Характеристика:
1. Този 500W LED прожектор е проектиран да осигури мощно и надеждно външно осветление за сигурност, като гарантира, че вашият имот е добре-осветен и защитен.
2. С широк ъгъл на лъча и висока яркост, този прожектор ефективно осветява големи външни площи, което го прави идеален както за търговски, така и за жилищни имоти.
3. Издръжливият и устойчив на атмосферни влияния дизайн на този прожектор осигурява дълготрайна-работа във всяка външна среда, като ви дава спокойствие, знаейки, че вашият имот е добре-осветен и защитен.
Спецификация:
| Мощност | 300W/400W/500W/600W |
| Входно напрежение | AC90-305V 5060Hz |
| Светлинна ефективност | 125- 150lm/w |
| CCT |
3000K/4000K/6500K |
| PF | >0.90 |
| CRI | > 70 |
| Продължителност на живота | 50000 |
| Работна температура | -30 ~ 50 градуса |
| IP | IP65 |
| Led драйвер | Meanwell и всякакви други марки се приемат |
| LED | SMD 2835 LED, EPISTAR или SMD 3030, Philips |
|
Димируем |
1-10V/DALI по избор |
подробни изображения:



Употреба:



За нас:


Опаковка и доставка:

Популярни тагове: 500w led прожектор за външна сигурност, Китай, доставчици, производители, фабрика, купете, цена, най-добър, евтин, за продажба, на склад, безплатна проба












