Продукти
Светлина на спортното игрище
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. е един от най-добрите производители и доставчици на светлина за атлетични полета в Китай. Добре дошли да закупите дълготрайни продукти за продажба тук и да получите ценова листа от нашата фабрика. Всички персонализирани продукти са с високо качество и конкурентна цена.
Характеристика:
1. Осветителните тела за спортни терени, които предоставяме, са предназначени да имат ярко и постоянно осветление, което е подходящо за спортни игрища с различни размери.
2. Нашите осветителни тела са направени да издържат и са достатъчно здрави, за да оцелеят на природните стихии, благодарение на структурата си, която е едновременно устойчива на атмосферни влияния и здрава.
3. Тъй като нашите светлини са едновременно енергийно-ефективни и-рентабилни, те могат да помогнат за минимизиране на разходите, свързани с поддръжката и експлоатацията на вашето спортно съоръжение.
Спецификация:
| Мощност | 300W/400W/500W/600/800W/1000W |
| Входно напрежение | AC90-305V 5060Hz |
| Светлинна ефективност | 125- 150lm/w |
| CCT |
3000K/4000K/6500K |
| PF | >0.90 |
| CRI | > 70 |
| Продължителност на живота | 50000 |
| Работна температура | -30 ~ 50 градуса |
| IP | IP65 |
| Led драйвер | Meanwell и всякакви други марки се приемат |
| LED | SMD 2835 LED, EPISTAR или SMD 3030, Philips |
|
Димируем |
1-10V/DALI по избор |
подробни изображения:



Употреба:



За нас:


Опаковка и доставка:

Популярни тагове: светлина за спортно поле, Китай, доставчици, производители, фабрика, купете, цена, най-доброто, евтино, за продажба, на склад, безплатна проба












