Продукти
Дизайн на осветлението на стадиона за крикет
Модулна структура.
Лесен за сглобяване стоков 50W единичен модул 100W-1000W
Има няколко налични ъгъла (60 градуса, 90 градуса и 70 градуса *145 градуса).
много ефективен до 150 lm/w.
SMD5050, 5 години гаранция.

Аспект на продукта:Високо ниво на ефективност до 150 lm/w. Водоустойчив по IP66, 5 години гаранция. Предлага се в модули с номинална мощност 50W, 100W, 150W, 200W, 240W, 300W, 400W, 500W, 600W, 800W или 1000W. Има няколко ъгъла на лъча, включително симетрични 60 градуса, 90 градуса и 70 градуса x 1 ъгъл на лъча.
Характеристика:
- Модулна структура.
- Лесен за сглобяване стоков 50W единичен модул 100W-1000W
- Има няколко налични ъгъла (60 градуса, 90 градуса и 70 градуса *145 градуса).
- много ефективен до 150 lm/w.
- SMD5050, 5 години гаранция.
- Условията на приложение са по-разнообразни и са осигурени няколко монтажни отвора.
- Отворът за винт на U-образната въртяща се скоба позволява ъгълът на лъча да се променя от 0 градуса до 180 градуса.
- IP66 е устойчив на корозия, водоустойчив, прахоустойчив и взривоустойчив.
- Целият набор от тела има добро разсейване на топлината, ниска температура и дълъг живот.
- По-малки и по-леки опаковки, по-евтин транспорт и по-голяма конкурентоспособност на пазара.
| Артикул № | BW-FL-1000W |
| Входен волтаж | 100-265V AC |
| Мощност | 1000W |
| Светлинен поток | 150,000 лумена |
| Светлинна ефективност | 150LM/W |
| Светлинен източник | SMD 5050 |
| Измерение |
792мм*632мм*215мм |
| Тегло | 19,6 кг |
| Еквивалентен | 4000W HPS еквивалент |
| CCT | 2700K/3000K/ 4000K/ 5000K/ 5700K/ 6500K |
| Ъгъл на лъча | 60 градуса / 90 градуса / 70 градуса X145 градуса /по избор |
| Фактор на мощността | >0.95 |
| Индекс на цветопредаване | Ra70 (Ra80, Ra90 по избор) |
| оптична леща | PC обектив (оптичен клас) |
| IP&IK рейтинг | IP66/IK08 |
| Сертифицирани | CE/ROSH/ISO9001 |
| Работна температура / влажност | -45 до плюс 50 градуса C / @Ta=25 градуса C |
| Гаранция | 5 години гаранция |
| Номинален живот | 50,000 плюс часа |
Подробни изображения:





Конфигурация:



ЧЗВ
Въпрос 1. Какъв вид гаранция имат вашите светлини?
A1: Предоставяме петгодишна гаранция за светлините.
Q2. Как точно гарантирате качеството?
A2: Осигурени са три QC процедури: за суровини, през втората част от производството и за крайния QC тест след 12-часов период на стареене.
Q3: Какво трябва да направя, ако има проблеми с качеството през целия гаранционен период?
A3: За начало запишете видео или снимка като доказателство и ни ги изпратете. Ще ви дадем чисто нови на безценица.
4. Приемливо ли е OEM ИЛИ ODM?
A4: Да, ние предоставяме OEM & ODM услуги. И светлината, и кутията могат да бъдат персонализирани с брандиране.
В5: Колко време ще отнеме завършването на пробите? Какво ще кажете за масовото производство?
A5: Обикновено пробите се правят в рамките на 5-7 дни. Сумата ще определи времето за масово производство.
Каква търговска гаранция предлагате?
A6: 100 процента запазване на качеството на продукта 100 процента защита срещу закъснели доставки 100 процента защита на плащането за сумата, която сте избрали.
Популярни тагове: дизайн на осветлението на стадион за крикет, Китай, доставчици, производители, фабрика, купете, цена, най-доброто, евтино, за продажба, на склад, безплатна проба










