Продукти
Прожекторен крикет за продажба
1. Алуминиев материал, светлината с тесен ъгъл на лъча може да бъде по-фокусирана и да отива по-далеч.
2. Водоустойчив IP65, вътрешна или външна употреба.
3. Материал за оптична PC леща, ъгъл на лъч 10 /25/ 60 може да бъде по избор.
4. 5050 чипа, превъзходна ефективност, обхват на ефекта на лумена 140-150LM/W, 50,000часа живот.

Описание на продукта
1. Алуминиев материал, светлината с тесен ъгъл на лъча може да бъде по-фокусирана и да отива по-далеч.
2. Водоустойчив IP65, вътрешна или външна употреба.
3. Материал за оптична PC леща, ъгъл на лъч 10 /25/ 60 може да бъде по избор.
4. 5050 чипа, превъзходна ефективност, обхват на ефекта на лумена 140-150LM/W, 50,000часа живот.
| Име на предмета | IP 65 600 вата SMD LED прожектори за стадион |
| Мощност | 600W |
| Източник на светлина | Lumileds 5050 |
| LED бр | 240 бр |
| Входен волтаж | AC 85~305V 50/60Hz |
| Цветна температура | 2700-6500K |
| Светлинен ефект | 140~150LM/W |
| Лумен | 84,000~90,000LM |
| PF | По-голямо или равно на 0.95 |
| CRI | Ра. По-голямо или равно на 80 |
| IP | 65 |
| Ъгъл на гледане | 10 градуса 25 градуса 60 градуса |
| Материали | Алуминий |
| Работна темп. | -40ºC до плюс 60ºC |
| Приложения | Стадион, външно осветление, площад, футболно игрище и др. |
| Живот | 50,000 часа |
| Гаранция за качество | 5 години |
| Сертификати | CE, ROHS, EMC, LVD, ISO9001 |
Повече информация

Приложение

ЧЗВ
1. Какво означава осветлението на крикет?
Когато топката бъде ударена високо във въздуха, традиционните прожектори за крикет се поставят на върха на висока шахта, за да ги издигнат извън линията на видимост на полевия играч. Въпреки това, ако теренът е споделен с друга дейност, може да намерите по-ниско монтирани прожектори в някои игрища за крикет.
2. Какво точно означава "осветление"?
Водата и прожекторите не вървят заедно. Те всъщност са прожектори, защото разпространяват светлина в широк регион.
3.Какво прави осветлението на арената толкова интензивно?
Ярките светлини на футболния стадион са от съществено значение, защото те не само осигуряват подходящо осветление за игри и други дейности на терена, но също така могат да помогнат на играчите, зрителите и персонала по редица начини.
Популярни тагове: прожекторен крикет за продажба, Китай, доставчици, производители, фабрика, купете, цена, най-добър, евтин, за продажба, на склад, безплатна проба











