Продукти

IP66 LED светлина за спортен стадион
*Ефективен обхват на висок лумен до 150lm/w.
* Драйверът Meanwell осигурява превъзходна производителност, отделен дизайн на кутията на драйвера, по-добър за разсейване на топлината и поддръжка.
Изпрати запитване
представяне на продукта

Описание на продукта
● Радиатор от лят под налягане алуминий намалява теглото и ускорява охлаждането
● Налични опции за леща за лъч за различни приложения
● Отлично използван LED чип; 140–150 лумена на ват за ефективност на приспособлението
● Използването на винтове от неръждаема стомана
| LED мощност: | 300W, 500w, 800w, 1000w, 1500w |
| Гаранция: | 5 години |
| Светлинна ефективност: | >130 lm/w |
| Входно напрежение: | AC110-277V |
| Източник на светлина: | LED SMD 3030 |
| Шофьор: | Meanwell PF>0.95 |
| Цветна температура: | 3000-6500 K |
| Ъгъл на лъча: | 60 градуса /90 градуса, 15 градуса /30 градуса /60 градуса, 15 градуса /30 градуса |
| IP процент: | IP65 |
| Материали: | Алу.+PC |
| Размер (mm): | φ450*463*220mm, φ565*652*352mm, φ640*730*390 |
Повече подробности


Приложение
Външно осветление
Осветление за фитнес
Голф игрища
Фасадно осветление
Площад, парк, стена от сгради, обществена зона, пейзаж и др

Популярни тагове: ip66 led светлина за спортен стадион, Китай, доставчици, производители, фабрика, купете, цена, най-доброто, евтино, за продажба, на склад, безплатна проба
Един чифт:
250w LED светлина за стадион
Изпрати запитване
Може да харесаш също

