Продукти
LED прожектори за задния двор
1. Ъгъл на лъча: 10 25 60 градуса.
,2. Алуминиевите радиатори за леене под налягане са добри за разсейване на топлината.
,3. Важно е да се замени конвенционалното осветление на стадиона.
,4. Зелен, енергоспестяващ, дълъг и надежден живот от 50,000 часа.
,5. Без радиочестотни смущения, без IR/UV лъчение, без замърсяване с живак.
LED прожектори за задния двор

Характеристики на продукта на LED прожектори за задния двор:
1. Ъгъл на лъча: 10 25 60 градуса.
2. Алуминиевите радиатори за леене под налягане са добри за разсейване на топлината.
3. Важно е да се замени конвенционалното осветление на стадиона.
4. Зелен, енергоспестяващ, дълъг и надежден живот от 50,000 часа.
5. Без радиочестотни смущения, без IR/UV лъчение, без замърсяване с живак.
6. Широка цветова наличност в градуси Келвин(K),2700-6700K.
7. Оптимизиран външен дизайн, красив външен вид.
8. Екологично чисти, пестене на енергия (70~80 процента).
| LED прожектори за задния двор | |
| Артикул № | BW-ST |
| Мощност | 100W 200W 300W 400W 500W 600W 800W 1000W са налични |
| Светлинен поток | 130lm/W |
| Източник на светлина | SMD 3030 |
| Скорост на разграждане на светлината | 25000h По-малко или равно на 30 процента |
| Ра | >70 |
| PF | По-голямо или равно на 0.95 |
| Шофьор | SHINYLAND или MEANWELL |
| Ъгъл на лъча | 60 градуса |
| Оценен живот | По-голямо или равно на 50 000h |
| CCT | 3000K - 6500K всички налични |
| Работна температура | -40 ~ плюс 50 градуса |
| Входна мощност | AC90-277V 50-60Hz |
| IP процент | IP66 |
| Марка | Benwei и персонализирани |
| Гаранция | 3-5 години |
| Сертификат | CE, ROHS, BIS, SAA, TUV, EMC, LVD |
| Приложение | паркинг, билбордове, стадион, площад, озеленяване и др |
| Условия за плащане | От TT, Western Union, L/C и др |
| MOQ | 1бр |
Подробни изображения за 1000 вата LED фокусна светлина:

нашите услуги
1. На Вашето запитване, свързано с нашите продукти или цени, ще бъде отговорено в рамките на 24 часа.
2. Добре обучени и опитни служители, които да отговорят на всички ваши запитвания на свободно владеене на английски език
3. продуктът може да бъде проектиран и персонализиран според вашите изисквания
4. При нормална работа проблемът с продукта ще бъде решен от Aglare по време на обещаното време, ремонт или подмяна.
5. Защита на вашата търговска площ, идеи за дизайн и цялата ви лична информация.
Доставка
1. FedEx/DHL/UPS/TNT за проби, от врата до врата.
2. По въздух или по море за партидни стоки, за FCL; Приемане на летище/пристанище.
3. Клиенти, посочващи спедитори или методи за доставка по договаряне.
4. Време за доставка: 3-7 дни за мостри; 5-25 дни за партидни стоки.
Приложение
Увеселителният Led парков прожектор е широко използван в виенско колело, парк, тематичен парк, карнавал, панаир, атракциони и др.


Популярни тагове: светодиодни прожектори за задния двор, Китай, доставчици, производители, фабрика, купи, цена, най-добри, евтини, за продажба, на склад, безплатна проба











