Продукти
Използване на LED лампа High Bay за гараж
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. е един от най-добрите производители и доставчици на LED лампи за гаражи в Китай. Добре дошли да закупите дълготрайни продукти за продажба тук и да получите ценова листа от нашата фабрика. Всички персонализирани продукти са с високо качество и конкурентна цена.
Характеристика:
1. Светодиодното високо осветление, което предоставяме за използване в гаражи, е предназначено да осигури превъзходно осветление, което е едновременно ярко и ефективно, като по този начин подобрява работната среда.
2. Нашето високоефективно осветление, което използва LED технология за намаляване на консумацията на енергия, гарантира по-евтини месечни разходи за електроенергия, без да жертва нивото на яркост, което осигурява.
3. Дългият живот на нашата LED осветителна лампа е осигурен от нейната здрава конструкция, което я прави надеждна и-рентабилна опция за осветяване на гаражи.
спецификация:
| мощност | 60W/80W/100W/120W/150W/200W/240W/300W/400W/500W |
| Входно напрежение | AC 220-240V |
| CCT | 3000~6500K |
| Светлинен поток | 150LM/W |
| Гаранция | 5 години |
| CRI | >0.8 |
| IP | 65 |
| Материал | Алуминиева сплав |
Подробни изображения:




употреба:

За нас:


Популярни тагове: led high bay light garage use, Китай, доставчици, производители, фабрика, купете, цена, най-добро, евтино, за продажба, на склад, безплатна проба
-
400w осветление на закрито волейболно игрищеВижте още> -
Осветление на закрита спортна залаВижте още> -
Модулен дизайн стадион спот светлиниВижте още> -
Прожектор за стадион 500 вата ЦенаВижте още> -
Led прожектори Водоустойчиви прожекториВижте още> -
Прожектор Водоустойчива LED светлина за стадионВижте още>












