Продукти
LED прожектор за стадион с висока мощност
1.Въртящ се модул, въртящ се модул нагоре и надолу на 15 градуса.
2. Удължена тежка монтажна скоба, позволяваща завъртане на 360.
3. IP65 водоустойчив, прахоустойчив, взривозащитен и антикорозионен.
LED прожектор за стадион с висока мощност

Производители и доставчици на 1000 W LED прожектори в Китай, LED прожекторите за стадиони са идеалната опция за осветление за стадиони или спортни обекти, разпределителни площадки, големи/открити пространства и високо осветление на мачта.
Описание на продукта
1.Въртящ се модул, въртящ се модул нагоре и надолу на 15 градуса.
2. Налични са избор на множество оптични лещи с ъгли, включително 20 градуса / 40 градуса / 60 градуса / 90 градуса / 140*100 градуса / 120 градуса PC, за да отговори на търсенето на професионално разпределение на светлината.
3. Удължена тежкотоварна монтажна скоба, позволяваща завъртане на 360 градуса.
4. Приема охлаждащи перки с голяма излъчваща площ, отлично разсейване на топлината. Перките са леки и надеждни,
много удобен за транспортиране/монтиране и поддръжка.
5.IP65 водоустойчив, прахоустойчив, взривозащитен и антикорозионен.
| Вид продукт | LED прожектор за стадион с висока мощност |
| Мощност | 1000W |
| Входен волтаж | AC 100-277V 50/60Hz |
| Лумени | 160,000LM |
| Светлинна ефективност | 160LM/W |
| Източник на светлина | Лумиледс СМД5050 |
| CRI | >80 |
| КЕЛВИН (CCT) | 3000K/4000K/5000K/5700K/6500K |
| Ъгъл на лъча | 20 градуса /40 градуса /60 градуса /90 градуса /140×100 градуса / Milky PC 120 градуса |
| ДИМИРУЕМ | Недимируем / Димируем |
| Мощност на водача | Meanwell / Сосен |
| Фактор на мощността | >0.95 |
| IP рейтинг | IP65 |
Повече информация


Приложение

High Mast Light е специално проектирана с въртящи се модули, позволяващи персонализирано разпространение на светлината и премахване на тъмните зони. често се използва в складови зони, арени, стадиони, спортни игрища, игрища за голф, производствени съоръжения, петролни находища, охранително осветление и други места.
Популярни тагове: led прожектор с висока мощност на стадиона, Китай, доставчици, производители, фабрика, купете, цена, най-доброто, евтино, за продажба, на склад, безплатна проба
-
Led Stadium Light 1000w 180lm/WВижте още> -
Външно LED осветление за волейболно игрищеВижте още> -
Модули за спортни осветителни тела Спортни светодиодни пр...Вижте още> -
Индустриални осветителни тела от висок заливВижте още> -
LED осветление на закрито баскетболно игрищеВижте още> -
Ефекти от осветителната технология върху хуманното отноше...Вижте още>











