Продукти
Led светлина за проектор за спортно игрище
1. The LED Flood Light Football Stadium Lights Lumileds 5050 SMD, light energy saving 180LM/W high brightness and higher color rendering index >Ra80.
2. Професионално покритие против разливане, ефективно контролира разлятата светлина и избягва светлинното замърсяване. Интегрирано разсейване на топлината от алуминий с висока чистота, бърза топлопроводимост, отлична ефективност на разсейване на топлината.
3. MEANWELL марка ELG серия захранване с постоянен ток, висока ефективност, ниска топлина, висока точност на постоянен ток.
4. Уникална структура, висока ефективност и енергоспестяване, зелена и опазване на околната среда.
5. Степен на защита IP67, устойчивост на удар IK08, ниво на устойчивост 17, без страх от сурова външна среда
LED светлина за проектор за спортно игрище

Характеристики на продукта:
Три технически иновации
Високомощният LED радиатор перфектно замени традиционната натриева лампа от 400 W до 1000 W, тази енергоспестяваща авангардна иновация запълва празнината на пазара на LED радиатори.
Четирите патентовани технологии на MIC LED: HDT, перка с цип, компресирана тръба, което прави високомощния LED радиатор по-лек, лесен за инсталиране, солидна структура, супер разсейване на топлината.
Модулен дизайн, който прави мощността разнообразна, обогатявайки продуктовата линия.
Катарама FIN патентован дизайн
Технология за охлаждане на топлинна тръба и масивни алуминиеви ребра, ефективно намаляват температурата на светодиодите и удължават живота на лампата.
Спецификация на продукта спортна светлина led 1000w:
| Вещ | BW-A400 |
| Обслужване | Ние също така предлагаме 100w 200w 300w 400w 500w led прожекторна светлина |
| Консумация на енергия | 400W |
| Лумен на лампата | >40000lm |
| Марка LED | САЩ светодиоди |
| LED лумен | 130-140lm/w |
| Входен волтаж | AC85-265V, 50-60Hz |
| Фактор на мощността | >0.95 |
| Цветна температура | 2700-6500K |
| Тип инсталация | Винтова фиксирана инсталация |
| Светлинен лъч | 25 градуса, 45 градуса, 60 градуса, 90 градуса, 120 градуса |
| THD | <> |
| Индекс на цветопредаване | >80 |
| Материали за лампи | Алуминиев радиатор плюс оптична леща |
| Живот на лампата | >50,000часа |
| IP рейтинг | IP67 |
| Нетно тегло (кг) | 15.5 |
| Размер на продукта (mm) | Диаметър 374*497 |
| Размер на опаковката (mm) | 490*490*590 |
Подробности за спортно осветление led 1000w:


Тест:

Приложение:

Инсталация:

ЧЗВ
1. Имате ли специална цена и услуга за търговия на едро?Benwei LED поддържа търсене дългосрочно бизнес сътрудничество с нашите клиенти. Като професионален производител на светодиодно осветление, ние можем да OEM & ODM за нашите клиенти, да поддържаме напълно и да съдействаме за обслужване, за да ви предложим най-конкурентната цена с висококачествен продукт е нашата отговорност .
2. Какви методи на плащане мога да използвам? И колко сигурно е плащането ми?
Benwei LED приема вашето плащане чрез Paypal, банков превод, Western Union, LC и др
3. Колко време отнема поръчката ми да бъде изпратена? И колко време мога да го получавам?
Обикновено поръчката ви ще бъде изпратена в рамките на 3-7 работни дни след получаване на плащането ви от нас. MIC lLED се посвещава да бъде доставчик на светодиодни светлини с най-бърза доставка.
4. Какво ще кажете за гаранцията?
Ние предлагаме 3 години гаранция. Всички продукти са преминали през строг тест от нашия опитен QC преди изпращане. По време на гаранционното време, ако има проблем с качеството, ние ще носим пълна отговорност за него.
5. Какво ще кажете за следпродажбеното обслужване?
Benwei LED ви приветства да се свържете с нас 24 часа на ден, 7 дни в седмицата, всеки ваш въпрос ще бъде високо оценен.
Популярни тагове: LED светлина за проектор за спортно игрище, Китай, доставчици, производители, фабрика, купете, цена, най-доброто, евтино, за продажба, на склад, безплатна проба








