Продукти
LED светлина за стадион със здрава скоба
1. Енергийна ефективност: Тези прожектори са силно енергийно ефективни, консумират по-малко енергия и намаляват разходите за електроенергия.
2. Дълъг живот: LED технологията осигурява по-дълъг живот, намалявайки разходите за поддръжка и подмяна.

LED светлините за стадиони стават все по-популярни, защото осигуряват ефективно и висококачествено осветление за спортни събития. За да се гарантира, че тези светлини са енергийно ефективни и без трептене, се използват LED драйвери. LED драйверите могат да регулират тока и напрежението, преминаващи към LED светлините, което гарантира, че светлинният поток е постоянен и равномерен.
Светодиодните драйвери без трептене станаха все по-важни през последните години поради нарастващата загриженост относно отрицателните ефекти на мигащите светлини. Мигащите светлини могат да причинят напрежение в очите, главоболие и дори гърчове при някои хора. Ето защо е важно да имате LED светлини на стадиона, които не трептят.
Характеристика:
Водещ драйвер Meanwell, 5 години гаранция
Surge protection >4КВ
Силиконова водоустойчива уплътнителна лента. UV-устойчив материал, надежден без повреда
Дизайн на светлинен източник 3030 SMD, светлинна ефективност 160lm/W
| Мощност | 80W/100W/150W/200W/400W/500W |
| Индекс на цветопредаване (Ra) | 80-83Ра 95-98Ра |
| Водоустойчив | ИП65 ИП66 ИП67 |
| Поддръжка на димер | Триак димируем или 0-10V димируем |
| LED чип | SMD2835, Epistar, Meanwell |
| Материал | Алуминий+PC капак |
| Продължителност на живота (часове) | 50000 |
| ПФ | 0.95 |
| Входно напрежение (V) | 85-265V AC или 100-140V AC |
Повече информация



Приложение

Популярни тагове: led светлина за стадион със здрава скоба, Китай, доставчици, производители, фабрика, купете, цена, най-доброто, евтино, за продажба, на склад, безплатна проба











