Продукти
Разходи за прожектори на футболно игрище
Продължителност на живота от 50,000 часа
Водоустойчив IP65 за използване на открито
Устойчив на счупване и прах
Висока луменна ефективност 150lm/W
Гъвкав и лесен за сглобяване

Описание
Прожектори на футболно игрище струват 500 W 1000 W външни LED светлини за спортна употреба с високо входно напрежение и диапазон на цветова температура от 2700 K -6500K.
Характеристика
-
Продължителност на живота от 50,000 часа
-
Водоустойчив IP65 за използване на открито
-
Устойчив на счупване и прах
-
Висока луменна ефективност 150lm/W
-
Гъвкав и лесен за сглобяване
-
Алуминиев корпус от леене под високо налягане
-
Задна скоростна кутия, полезна за отделяне на топлина
Параметър на прожекторите на стадиона
| Номер на модела | BW-SD4-500W |
|---|---|
| Цветна температура: | 2700K~7000K |
| Входен волтаж | AC85-265V, 400V |
| Материал на тялото на лампата: | Алуминий, закалено стъкло |
| Височина на стълба: | 15~35m |
| мощност: | 500W 1000W |
| Прожекционно разстояние: | 80m |
| Употреба: | Стадион |
Подробни изображения:












- Забележка
- 1. Плащане: T/T, Western Union, LC и др
2. Мострите могат да бъдат налични в рамките на 3-5 работни дни
3. Доставката на товари се цитира под вашите заявки
4. Пристанище за доставка: Шенжен/ Гуанджоу, Китай
5. Минимално количество за поръчка: 1 бр 
Лумен за LED крушка

Разположение на прожекторите на стадиона

Зони на приложение
Спортни складове, зони за паркиране на автокъщи, вътрешен спортен стадион и други приложения на открито.



Популярни тагове: цена на прожекторите за футболно игрище, Китай, доставчици, производители, фабрика, купете, цена, най-добри, евтини, за продажба, на склад, безплатна проба










