Продукти
Стадион Led прожектор 300w
Дълга гаранция с 5 години
50,000 часа живот: ГАРАНТИРАН
LED модул и захранване с възможност за смяна
Изключителен радиатор
Висококачествени светодиоди Osram или Lumileds LUXEON
Захранване: Meanwell
Описание на продукта

IP66 Водоустойчива LED лампа с висока мачта 1500W Външно Led осветление на стадион. Превъзходна осветителна система за футболни стадиони, арени, гари, пристанища, промишлени предприятия, както и за структури и произведения на изкуството.
Изберете LED прожекторите, произведени от Benwei, и можете да спестите много пари.
Спецификация
| Модел | BW-FL-300W |
| Мощност | 300W |
| Волтаж | 100-277Vac 50/60Hz |
| LED тип | SMD3030 |
| Лумени | 45,000лм |
| Цветна температура | 3000K/4000K/5000K/6000K |
| CRI | >80Ra |
| Продължителност на живота | 50, 000 часа |
| Работна темп | -4℉-104℉ |
| Ъгъл на лъча | 60 градуса /90 градуса /70X140 |
| Материал на тялото | Алуминий плюс метал |
| Материал на обектива | настолен компютър |
Характеристика
-
Дълга гаранция с 5 години
-
50,000 часа живот: ГАРАНТИРАН
-
LED модул и захранване с възможност за смяна
-
Изключителен радиатор
-
Висококачествени светодиоди Osram или Lumileds LUXEON
-
Захранване: Meanwell
Подробности:






ПРИЛОЖИМИ ОБЛАСТИ
- Промишлени сгради и халета
- Складове
- Спортни съоръжения
- Екстериори
- И много други



Популярни тагове: стадион led прожектор 300w, Китай, доставчици, производители, фабрика, купете, цена, най-доброто, евтино, за продажба, на склад, безплатна проба









