Продукти
Водоустойчив Led прожектор StadiumLight IP65
1. Корпус от лят-алуминий с епоксидно покритие и здрава поли-карбонатна призматична леща.
2.IP65 за всякакви атмосферни условия. Равномерната и качествена вертикална осветеност на това LED осветление за стадион позволява заснемане на снимки и видео при висок стандарт.
3. Със система за разсейване на топлината и 10KV Surge система за защита от пренапрежения, нашите LED спортни светлини са проектирани да издържат 4-5 пъти по-дълго от традиционните метални халогенни и стадионни осветителни тела с високо налягане, намаляват разходите за поддръжка и пестят енергия.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. е един от най-добрите производители и доставчици на водоустойчива led прожекторна светлина stadiumlight ip65 в Китай. Добре дошли да закупите дълготрайни продукти за продажба тук и да получите ценова листа от нашата фабрика. Всички персонализирани продукти са с високо качество и конкурентна цена.
-
Представяне на продукта

- Характеристики:
1. Корпус от лят-алуминий с епоксидно покритие и здрава поли-карбонатна призматична леща.
2.IP65 за всякакви атмосферни условия. Равномерната и качествена вертикална осветеност на това LED осветление за стадион позволява заснемане на снимки и видео при висок стандарт.
3. Със система за разсейване на топлината и 10KV Surge система за защита от пренапрежения, нашите LED спортни светлини са проектирани да издържат 4-5 пъти по-дълго от традиционните метални халогенни и стадионни осветителни тела с високо налягане, намаляват разходите за поддръжка и пестят енергия.
- Спецификация:
| Материал | Алуминиева сплав и ASA / PC |
| Светлинна ефективност; | 140lm/w |
| Цветна температура: | 2700-6500K |
| CRI: | Ra По-голямо или равно на 80 |
| Ъгъл на лъча: | 10/25 градуса (5050)/60 градуса (5050) |
| PF: | >0.9 |
| Трудов живот: | По-голям или равен на 50 000 часа |
| IP рейтинг: | IP65 |
| Гаранция: | 5 години |
| Довършителен цвят: | черен |
| Входно напрежение: | AC100~277V 50~60Hz |
| Работна температура: | -40~ + 70 градуса |
-
Подробни изображения:


- Употреба:

- За нас:


Опаковка и доставка:

Популярни тагове: водоустойчив led прожектор stadiumlight ip65, Китай, доставчици, производители, фабрика, купете, цена, най-добър, евтин, за продажба, на склад, безплатна проба











