Продукти

Водоустойчиви LED светлини на стадиона
1.Модулният дизайн на лещата се ремонтира лесно
2. Антиотблясъци, красив корпус
3. Видове ъгъл на лъча, леко тегло с добър радиатор
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. е един от най-добрите производители и доставчици на водоустойчиви светодиодни светлини за стадиони в Китай. Добре дошли да закупите дълготрайни продукти за продажба тук и да получите ценова листа от нашата фабрика. Всички персонализирани продукти са с високо качество и конкурентна цена.

Характеристики на продукта:
1. Осигурява ярко, равномерно и-без трептене осветление, което осигурява оптимална видимост за играчи и зрители.
2.Идеален за открити спортни стадиони, арени и големи зали.
3.Проектиран с рейтинг IP65/IP66, което го прави устойчив на дъжд, прах и сурови климатични условия.
4. Здравата конструкция осигурява дълготрайна-работа във външна среда.
| Консумирана мощност | 200W, 300W, 500W, 1000W (с възможност за персонализиране) |
| Светлинен поток | 20 000 lm - 150, 000 lm (в зависимост от модела) |
| Цветна температура | 5000K (дневна бяла) или персонализирана |
| Ъгъл на лъча | 30 градуса - 120 градуса (регулируем) |
| IP рейтинг | IP65/IP66 (водоустойчив и прахоустойчив) |
| Материал | Високо{0}}качествена алуминиева сплав |
| Продължителност на живота | 50,000+ часа |
| Входно напрежение | AC100-277V / 50-60Hz |
| CRI (цветопредаване) | >80 |
| Работна температура | -40 градуса до +50 градуса |
| Сертификати | CE, RoHS |
Повече подробности



Приложение

Популярни тагове: водоустойчиви led светлини за стадион, Китай, доставчици, производители, фабрика, купете, цена, най-добри, евтини, за продажба, на склад, безплатна проба







