Продукти

120W улични лампи със слънчева индукция
1.100% чист алуминий с отлично разсейване на топлината
2. Презареждаемо Лесно модифицирано пет години по-късно, с минимален живот от десет години
3. Ниво 17 на устойчивост на буря
Изпрати запитване
представяне на продукта

Характеристики на продукта:
1.100% чист алуминий с отлично разсейване на топлината
2. Презареждаемо Лесно модифицирано пет години по-късно, с минимален живот от десет години
3. Ниво 17 на устойчивост на буря
4. Регулируем ъгъл от 120 градуса
5.IP65 водоустойчивост, 5-годишна гаранция
| Led чип лумен: | >210lm/w |
| Мощност: | 120w |
| Тип зареждане: | MPPT зареждане |
| Честота: | 50-60 хц |
| Фактор на мощността: | >0.90 |
| Цветна температура: | 2700~6500K |
| LED чип: | 448БР OPhilips SMD3030 |
| Време на живот: | >50,000 часа |
| CRI: | >80 |
| Ъгъл на лъча: | 120 градуса |
| Инсталация: | 10-12 м височина |
| IP рейтинг: | IP65 |
| Батерия: | литиева батерия 12.8V,75AH |
| Жилище: | Покритие/алуминиев лят корпус |
| Напрежение на соларния панел: | 18V/150W |
| Размер на продукта: | 1435*400*280мм |
| Нетно тегло: | 17,5 кг |
| Размер на опаковката: | 1585*450*115 мм |
| Количество/кашон: | 1PCS/кашон |
| Бруто тегло: | 19 КГ |
| Гаранция: | 5 години |
| Време за освобождаване от отговорност: | 12 часа на нощ, може да бъде включен за 3-5 дъждовни дни |
Още подробности за снимката



Приложение
Широко използван в общественото осветление на магистрали, пътища, улици, велосипедни писти, паркинги, тротоари, пешеходни пътеки, мостове, тунели, площади, паркове, жилищни райони, индустриални зони и др.

Популярни тагове: 120w соларно индукционно захранвано панелно улично осветление, Китай, доставчици, производители, фабрика, купете, цена, най-добро, евтино, за продажба, на склад, безплатна проба
Изпрати запитване
Може да харесаш също

