Продукти

40W всичко в едно слънчева улична лампа
1. Изключително тънък дизайн на корпуса на лампата.
2. Бяло, сиво, черно три цвята по избор.
3,150lm/w луменна ефективност, супер ярка.
4.Висок процент на преобразуване Монокристални силициеви фотоволтаични панели,.
Изпрати запитване
представяне на продукта

Характеристики на продукта:
1. Изключително тънък дизайн на корпуса на лампата.
2. Бяло, сиво, черно три цвята по избор.
| LED източник на светлина | 96бр светодиоди, 210lm/W, 3000-6500K по избор |
| Батерия | 192WH, LiFePO4 литий |
| Слънчев панел | 18V 65W, монокристален |
| Размер | 848*385*139 мм |
| Височина на инсталиране | 4~7 метра |
| Водоустойчив | IP 66 |
| Време за осветяване | 4-5 нощувки |
| Работна температура | -25 градуса до 65 градуса |
| Материал на корпуса | Алуминиева сплав+PMMA |
Още подробности за снимката





Приложение

Популярни тагове: 40w всичко в едно слънчево улично осветление, Китай, доставчици, производители, фабрика, купете, цена, най-доброто, евтино, за продажба, на склад, безплатна проба
Един чифт:
150W AC слънчеви улични светлини
Изпрати запитване
Може да харесаш също

