Продукти
50W LED улична лампа IP65 Водоустойчива
Силно ярък източник на светлина SMD 5050
Корпус от алуминий от леене под налягане, антикорозионно боядисване, анти-тайфун
IP65 водоустойчив за употреба на открито
Устойчивост на висока и ниска температура и защита от мълнии
Представяне на продукт:

Характеристика на продукта:
6500 лумена ярък LED уличен костюм за заден двор, градина, гараж, детска площадка, паркинг
Светлинна ефективност до 130LM/W
Силно ярък източник на светлина SMD 5050
Корпус от алуминий от леене под налягане, антикорозионно боядисване, анти-тайфун
IP65 водоустойчив за употреба на открито
Устойчивост на висока и ниска температура и защита от мълнии
Спецификация на продукта:
| Име на продукта | 50W LED улично осветление |
| мощност | 50 вата |
| LED чип | SMD 5050 (висока ефективност) |
| Входен волтаж | AC 100-265V |
| Светлинен поток | 6500LM |
| Светлинна ефективност | 130 LM/W |
| Цветна температура | 3000K - 6500K |
| IP рейтинг | IP65 |
| Коефициент на мощност | > 0.95 |
| Материали за тяло | Алуминий за леене под налягане |
| Работна темп | -40 градус - плюс 60 градуса |
| Размер на тяло | 380 x 380 x 428 мм |
| Гаранция | 5 години |
| Сертификат | ISO9001, CE, RoHs, IP66 |
| Приложения | Заден двор, Градина, Гараж, Детска площадка, Паркинг |
Повече информация:
Достатъчна яркост
50W Led улично осветление е до 6500lm, напълно отговаря на вашите нужди. Без сянка, замаяна светлина, осигуряваща ви отлична ярка светлина.
IP65 Водоустойчив
Рейтингът IP65 го прави надежден при всякакви метеорологични условия за приложения на открито. Спестявате над 85 процента от сметката си за ток.
Издръжлив
С корпус от изцяло алуминиева сплав, този прожектор има отлично разсейване на топлината, което ефективно удължава живота му.
Спестете 80 процента от сметката за електричество за осветление. До 50,000 часа живот.





Популярни тагове: 50w LED улично осветление ip65 водоустойчиво, Китай, доставчици, производители, фабрика, купува, цена, най-доброто, евтино, за продажба, на склад, безплатна проба








