Продукти
Всичко в едно интегрирано слънчево улично осветление
1. Всичко в един дизайн, лесен за инсталиране.
2.Smart MPPT контролер осъществява интелигентно управление на лампите.
3. Литиева батерия с дълбок цикъл, зареждане и разреждане над 2 000 пъти.
4. Регулируемите монтажни скоби осигуряват оптимален ъгъл на излагане на слънчева светлина.
Всичко в едно интегрирано слънчево улично осветление

Предимствата на слънчевите led улични светлини
Чисто нов вид осветително устройство за пътища е слънчевото улично осветление. Слънчевата енергия от монокристални или поликристални силициеви слънчеви панели се преобразува в електричество през деня и се съхранява в литиеви или неизискващи поддръжка батерии с уплътнени клапани чрез соларния контролер. През нощта соларният контролер управлява разреждането на батерията, за да захранва LED светлините. Ще има много предимства.
1. Икономия на енергия.
2. Безопасност.
3.Гъвкаво приложение.
4. По-малко инвестиции
Описание на продукта
1. Всичко в един дизайн, лесен за инсталиране.
2.Smart MPPT контролер осъществява интелигентно управление на лампите.
3. Регулируемите монтажни скоби осигуряват оптимален ъгъл на излагане на слънчева светлина.
| Мощност | 10W,20W, 30W,40W,50W, 60W,80W,100W |
| ефикасност | 200lm/W |
| Входен волтаж | DC12/24V |
| Спецификация на батерията | 111-500WH |
| Спецификация на слънчевия панел | Монокристален силиций 50W/70W/100W |
| IP рейтинг | IP66 |
| IK рейтинг | IK10 |
| CCT | 3000K, 4000K, 5000K, 5700K |
| CRI | Ra>70 (Default) / Ra>80 |
| Работна температура | -20 градуса до плюс 60 градуса |
| Ъгъл на лъча | Тип II, среден; Тип III, среден; Тип V, къс; |
| Опция за монтаж | Горен стълб, страничен вход |
| Гаранция | 5 години |
| Сертификация | CE, ROHS |
Още подробности за снимката


Приложение

Подходящ за: пътища, общности и др.
Факти, които трябва да имате предвид относно слънчевите улични светлини
Като уважаван производител на слънчеви улични светлини, ние сме в състояние да предоставим разнообразие от стилове и функции, включително затъмняване с таймер, сензори за движение, контрол на индукция на човешкото тяло, вятърни соларни хибриди, AC/DC хибриди и слънчеви улични светлини със сензори за движение. Има и други аксесоари за слънчеви системи за улично осветление, включително фундаментни клетки, стълбове, проводници и др. Тези слънчеви улични светлини имат няколко приложения, включително осветяване на училищни кампуси, пътища и градини.
Популярни тагове: всичко в едно интегрирано слънчево улично осветление, Китай, доставчици, производители, фабрика, купете, цена, най-доброто, евтино, за продажба, на склад, безплатна проба
-
36W 4000K 120Lm/W IP40 LED панел със задно осветяванеВижте още> -
Слънчева улица светлина с батерия и панелВижте още> -
LED слънчева улична светлина 50wВижте още> -
80W слънчева улична лампа Всичко в едноВижте още> -
Led осветление на зоната Led светлина за кутия за обувкиВижте още> -
Кутия за обувки Обществено LED улично осветлениеВижте още>










