Продукти

Улично осветление с лята алуминиева глава на кобра
1. Високоефективен LED чип
2. Ефективен алуминиев радиатор
3. Фиксирана основа с двойна гайка
4.Отлят под налягане алуминиев материал
Изпрати запитване
представяне на продукта

Описание на продукта
1.Защитете източника на светлина Мощен дизайн с въздушна конвекция По-висока дренажна ефективност и по-бързо
2. Лек дизайн Стабилна производителност По-дълъг експлоатационен живот.
3.Приложимо: различни места като пътища, улици, общности и т.н., разнообразие от методи за инсталиране
4.Висококачествени SMD 2835 чипове, спестяващи енергия, осигуряват равномерна светлина.
| Материал | алуминий |
| LED мощност | 100W |
| LED чип | Епистар |
| Светлинна ефективност на лампата | 10000lm |
| Волтаж | AC90-260V |
| Честота | 50/60HZ |
| Ъгъл на лъча | 60-120 степен |
| Цветова температура | 3000-7000K |
| Индекс на защита | IP65 |
| Продължителност на живота | над 50 000 часа |
| Работна температура | -20~+60 градуса по Целзий |
| Фактор на мощността | 0.95 |
| CRI (Ra>) | повече от 80 |
| Сертификация | CE, RoHS |
| Гаранция | 3 години |
| Размер | 720*285*110мм |
Още подробности за снимката







Приложение

Популярни тагове: улично осветление от лята алуминиева глава на кобра, Китай, доставчици, производители, фабрика, купете, цена, най-доброто, евтино, за продажба, на склад, безплатна проба
Изпрати запитване






