Продукти

Мощна LED слънчева улична лампа
Интегриран дизайн на светлина и слънчев панел
Соларен панел от полисилиций
Включва се автоматично, когато е тъмно
Радарно откриване на движение

Описание на продукта
- Интегриран дизайн на светлина и слънчев панел
- Соларен панел от полисилиций
- Включва се автоматично, когато е тъмно
- Радарно откриване на движение
- Изключително ярък с широка зона на осветяване Голям капацитет на батерията
| Цветна температура (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Светлинна ефективност на лампата (lm/w) | 140LM/W |
| Мощност | 50W/80W/100W/ 120W/150W/200W |
| Водоустойчив | IP66 Водоустойчив |
| LED чип | 2835 LED, Epistar, Bridgelux, Samsung |
| Материал | Алуминиева сплав плюс PC леща |
| Продължителност на живота (часове) | 50000 |
| Слънчев панел | Монокристална силициева клетка |
| Батерия | Литиева батерия 12V |
| PF | 0.9 |
Още подробности за снимката


Приложение


LED слънчевите улични светлини са осветителни тела, които използват слънчеви панели, за да използват слънчевата енергия през деня и да я преобразуват в електричество, което след това се съхранява в батерия. Тази съхранена енергия се използва за захранване на LED светлините през нощта, което ги прави устойчива и екологична опция за външно осветление. LED слънчевите улични светлини са лесни за инсталиране и могат да се използват в различни настройки, включително жилищни, търговски и индустриални зони. Освен това са енергийно ефективни и рентабилни, тъй като не изискват допълнителни разходи за електроенергия. В допълнение, LED соларните улични светлини предлагат подобрена яркост, по-дълъг живот и намалени разходи за поддръжка в сравнение с традиционните улични светлини.
Популярни тагове: мощно led слънчево улично осветление, Китай, доставчици, производители, фабрика, купете, цена, най-доброто, евтино, за продажба, на склад, безплатна проба

