Продукти
Индукционна улична светлина на човешкото тяло
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. е един от най-добрите производители и доставчици на индукционно улично осветление за човешко тяло в Китай. Добре дошли да закупите дълготрайни продукти за продажба тук и да получите ценова листа от нашата фабрика. Всички персонализирани продукти са с високо качество и конкурентна цена.
Характеристика:
1. Като се включва само при засичане на движение, нашата индукционна улична лампа за човешко тяло има за цел да пести енергия, вместо да се включва автоматично.
2. С дизайн, който е едновременно дълготраен-и устойчив на околната среда, този продукт е проектиран да издържа на природните стихии и да осигурява надеждно осветление на открито.
3. Усъвършенстваната сензорна технология гарантира, че операциите се извършват ефективно и подобрява безопасността чрез осветяване на пътища и пътеки, когато се изисква.
Спецификация:
| Цветна температура (CCT) | 3000K, 4000K 6000K |
| Светлинна ефективност (lm/w) | 140LM/W 160LM/W |
| мощност | 100W/300W/400W/500W |
| Водоустойчив | IP66 Водоустойчив |
| LED чип | 2835 LED, Epistar, Bridgelux, Samsung |
| Материал | Алуминиева сплав+PC обектив |
| Слънчев панел | Монокристална силициева клетка |
| Батерия | Литиева батерия 12V |
| PF | 0.9 |
| Гаранция | 3 години |
| Време за зареждане | 7 часа |
| Време за освобождаване от отговорност | Спестяващ модел: 3-5 дъждовни дни |
| Режим на работа | PIR сензор |
Подробни изображения:



Употреба:


За нас:


Опаковка и доставка:

Популярни тагове: индукционна улична светлина на човешкото тяло, Китай, доставчици, производители, фабрика, купете, цена, най-доброто, евтино, за продажба, на склад, безплатна проба












