Продукти
IP65 Вградена външна слънчева светлина
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. е един от най-добрите производители и доставчици на ip65 интегрирана външна слънчева светлина в Китай. Добре дошли да закупите дълготрайни продукти за продажба тук и да получите ценова листа от нашата фабрика. Всички персонализирани продукти са с високо качество и конкурентна цена.
Характеристика:
1. Тази интегрирана външна слънчева светлина IP65 предлага надеждно и ефективно осветление за всяко външно пространство, от градини до пътеки.
2. С издръжлива и устойчива-на атмосферни влияния конструкция тази соларна лампа е в състояние да издържи на тежки външни условия, осигурявайки дълготрайна-и надеждна работа.
3. Отличаващ се с лесна инсталация и ниска поддръжка, тази интегрирана външна слънчева светлина IP65 е удобно и екологично -решение за осветление за вашите външни зони.
Спецификация:
| Цветна температура (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Светлинна ефективност (lm/w) | 140LM/W |
| Мощност | 50W/100W/150W/200W |
| Водоустойчив | IP66 Водоустойчив |
| LED чип | 2835 LED, Epistar, Bridgelux, Samsung |
| Материал | Алуминиева сплав+PC обектив |
| Слънчев панел | Монокристална силициева клетка |
| Батерия | Литиева батерия 12V |
| PF | 0.9 |
| Гаранция | 3 години |
| Време за зареждане | 7 часа |
| Време за освобождаване от отговорност | Спестяващ модел: 3-5 дъждовни дни |
| Режим на работа | PIR сензор |
Подробни изображения:



Употреба:


За нас:


Опаковка и доставка:

Популярни тагове: ip65 интегрирана външна слънчева светлина, Китай, доставчици, производители, фабрика, купете, цена, най-доброто, евтино, за продажба, на склад, безплатна проба












