Продукти

LiFePO4 Батерия Лумен Улични лампи с висока яркост на слънчева енергия с монокристален слънчев панел Всичко в едно
Литиева батерия: 12.8V 54AH
Препоръчителна височина за монтаж: 8-12M
LED чип: SMD 5050
Светлинен поток: 9800-11000LM
Светлинна ефективност: 200LM/W
Размер: 160040032MM
Гаранция: 3 години
Details LiFePO4 Батерия Лумен Улични лампи с висока яркост на слънчева енергия с монокристален слънчев панел всичко в едно

Features LiFePO4 Батерия Лумен Улични лампи с висока яркост на слънчева енергия с монокристален слънчев панел всичко в едно
Литиева батерия с голям капацитет и моно слънчев панел с висока степен на преобразуване
100W слънчево улично осветление, вградено-в 54Ah литиево-желязо фосфатна батерия с голям капацитет 12,8V, което подобрява безопасността, силна термична стабилност, толерантност към злоупотреба, зелено, нетоксичен, незамърсяващ- , висок номинален ток и живот от 2000 цикъла. Слънчевият панел е първокласен 18V и 100W монокристален панел, осигуряващ пълно зареждане в рамките на 6-8 часа, осигурявайки повече от 4 нощно време за осветление.
Light Sensor (Dusk To Dawn), PIR Motion Sensor
Built-in light sensor and sensitive motion sensor. Solar street lights come on at dusk, automatically turn off and charge at dawn. When motion is detected, the solar motion sensor light would be brighter, and then becomes dim again if people or car out of the detected area.
Super Bright Solar Street Lights
Use SMD 5050 superior quality LED light for bright illumination, the brightness is several times higher than traditional light bulbs, and you can save up to 80 percent electricity(0 electricity fee).
Лесен монтаж, не е необходимо окабеляване
Our solar powered street lamp can be mounted on pole that in direct sunlight for charging. No wiring needed. Recommended pole diameter is 1.67-2.36 inch, and the installation height is recommended to be 8-12m.
Три години гаранция
Ефективна слънчева улична лампа с живот от 50000 плюс часове елиминира необходимостта от честа подмяна на вашето осветително тяло. Ние предлагаме 3 години гаранция на всички клиенти. Ако има проблеми с качеството при движение на слънчеви светлини на открито, моля, свържете се с нас.
| Модел | BW-ISL01-100W |
| Светлинен поток | 9800 - 11000LM |
| LED чип | SMD 5050 (висока ефективност) |
| МОНО слънчев панел | 18V/100WP |
| LiFePO4 литиева батерия | 12,8V/54,000mAh |
| Цветна температура | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K Персонализирани |
| Индекс на цветопредаване | Ra>70 |
| IP рейтинг | IP 65 |
| Разстояние на сензора | <> |
| Време за зареждане | 6-8 часа |
| Работно време | 3-5 дъждовни дни |
| Материали за тяло | алуминий |
| Размер на продукта | 160040032 мм |
| Нето тегло | 20 кг |
| Препоръчителна височина | 8-12M |
| Диаметър на полюса | Ø60-70mm |
| Препоръчително разстояние между полюсите | 25-35M |
| Работна температура | 0 градус - плюс 60 градуса |
| Температура на разреждане | -20 градуса - плюс 60 градуса |
| Гаранция | 3 години |
| Сертификат | CE, RoHs, IP65 |
| Приложения | Улично осветление, осветление на района, охранително осветление, зони за паркинг, извън{0}}мрежови пътища и др. |
Image LiFePO4 Батерия Лумен Улични лампи с висока яркост на слънчева енергия с монокристален слънчев панел всичко в едно


ЧЗВ:
Q1. Мога ли да получа поръчка за проба за LED светлина?
О: Да, приветстваме поръчка на проба за тестване и проверка на качеството. Смесените проби са приемливи.
Q2. Какво ще кажете за времето за изпълнение?
О: Пробата се нуждае от 5-7 дни, времето за масово производство се нуждае от 2-3 седмици.
Q3. Имате ли ограничение за MOQ за поръчка на светодиодна светлина?
О: Наличен е нисък MOQ, 1 бр за проверка на пробата
Q4. Как изпращате стоките и колко време отнема да пристигнат?
О: Обикновено изпращаме с DHL, UPS, FedEx или TNT. Обикновено отнема 3-5 дни, за да пристигне. Авиокомпания и морска доставка също са по избор.
Q5. Добре ли е да отпечатам логото си върху LED светлинен продукт?
О: Да. Моля, информирайте ни официално преди нашето производство и първо потвърдете дизайна въз основа на нашата проба.
Q6: Предлагате ли гаранция за продуктите?
О: Да, ние предлагаме 3 години гаранция за нашите продукти.
Популярни тагове: lifepo4 батерия лумен с висока яркост на улични лампи за слънчева енергия с монокристален слънчев панел всичко в едно, Китай, доставчици, производители, фабрика, купуват, цена, най-доброто, евтино, за продажба, на склад, безплатна проба

