Продукти

Безжична светлина за място
1. С входен интерфейс, който може да се зарежда директно
2. LED индикатор за показване на състоянието на зареждане: Зареждане: зелена LED светкавица
3. Зарежда се от usb кабел и слънчев панел
4. Входен интерфейс за зареждане: 5V
5. С USB изходен интерфейс, който може да се използва захранваща банка за зареждане на други устройства при спешни случаи
безжична светлина за място
Описание на продукта:
1. С входен интерфейс, който може да се зарежда директно
2. LED индикатор за показване на състоянието на зареждане: Зареждане: зелена LED светкавица
3. Зарежда се от usb кабел и слънчев панел
4. Входен интерфейс за зареждане: 5V
5. С USB изходен интерфейс, който може да се използва захранваща банка за зареждане на други устройства при спешни случаи
Спецификация:
| ИМЕ НА ПРОДУКТА | безжична светлина за място |
| МАТЕРИАЛНИ | коремни мускули |
| ИТМЕ № | BW-MF01 |
| МОЩНОСТ | 50w |
| РАЗМЕР НА ЛАМПАТА | 17,2*6,2*22,2 см |
| LED чипове | SMD2835 210 бр.{{2}}30 бр. Червен+Син |
| БАТЕРИЯ | 1A 5V полимерна батерия |
| ЦВЯТ | 6000-6500K |
| IP | IP65 |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАРЕЖДАНЕ | 8-10H |
| РАБОТЕН ЧАС | фенерче 8-10 часа, прожектор 3-5 часа, светкавица 30 часа, син зъб 5-8 часа |
| ГАРАНЦИЯ | 3 години |
Соларна LED работна светлина, USB акумулаторен преносим прожектор






ЧЗВ:
Q1. Кога изпращате поръчката ми?
О: Обикновено 3-7 дни след получаване на вашето плащане, но може да бъде договорено въз основа на количеството на поръчката и производствения график, 7 до 25 работни дни за групова поръчка.
Q2. Какви са вашите условия за доставка на акумулаторна магнитна работна лампа?
О: Ще изпратим експресно, по въздух или по море. Специфичната пратка е според теглото на стоките, ние ще изберем най-добрия според търсенето на нашия клиент'
Q3. Какви са вашите условия за опаковане?
О: Като цяло ние опаковаме нашите стоки в неутрални кутии и кашони. Ако имате законно регистриран патент, ние можем да опаковаме стоките във вашите маркови кутии, след като получим вашите упълномощаващи писма.
Q4. Какви са вашите условия за плащане за безжично осветление за сайтове?
A: T/T, Western Union, PayPal, кредитна карта и др.
Q5. Приемате ли OEM/ODM? Каква услуга за персонализиране предлагате за акумулаторна магнитна работна светлина?
О: Да! Разполагаме с професионален екип R&D. Предлагаме лого печат/лазерна услуга; персонализиран стикер&усилвател; опаковъчна кутия; Ние също така приемаме персонализиран светодиоден цвят и функционален дизайн.
Въпрос:. Какво ще кажете за времето ви за доставка?
О: Обикновено това ще отнеме 5-7 дни след получаване на авансово плащане. Конкретният срок за доставка зависи
върху артикулите и количеството на вашата поръчка.
Въпрос: Можете ли да произвеждате според пробите?
О: Да, можем да произвеждаме по вашите мостри или технически чертежи. Можем да изградим формите и приспособленията.
Популярни тагове: безжична светлина за сайт, Китай, доставчици, производители, фабрика, купува, цена, най-добра, евтина, за продажба, на склад, безплатна проба

