Продукти
Преносима слънчева LED работна светлина
【СУПЕР ЯРКА и защита на околната среда】 50W слънчева LED работна светлина с висока яркост. Тази преносима лампа използва слънчева енергия за зареждане. Когато излезете навън през деня, включете светлината, тя ще се зареди автоматично и индикаторът за зареждане ще светне.
【4 модел на осветление】 Висока яркост, средна яркост, ниска яркост и SOS светкавица. Можете да регулирате режима на светлината според различните случаи.
【Водоустойчив и преносим】 Водоустойчивост, уверете се, че акумулаторната работна лампа работи добре в дъждовен ден. (Не позволявайте на водата да влиза в USB порта.)
【Power Bank】 Тази работна лампа може не само да се зарежда, но може да се използва и като захранваща банка. Оборудваният USB кабел може да бъде свързан към вашия телефон и други устройства за зареждане.
【Широко приложение】 Използвате го за къмпинг, туризъм, риболов, барбекю, ремонт на автомобили, камиони, магазини, работна площадка, проучване и други дейности на открито.
преносима слънчева LED работна светлина
Описание на продукта:
【СУПЕР ЯРКА и защита на околната среда】 50W слънчева LED работна светлина с висока яркост. Тази преносима лампа използва слънчева енергия за зареждане. Когато излезете навън през деня, включете светлината, тя ще се зареди автоматично и индикаторът за зареждане ще светне.
【4 модел на осветление】 Висока яркост, средна яркост, ниска яркост и SOS светкавица. Можете да регулирате режима на светлината според различните случаи.
【Водоустойчив и преносим】 Водоустойчивост, уверете се, че акумулаторната работна лампа работи добре в дъждовен ден. (Не' не пускайте водата в USB порта.)
【Power Bank】 Тази работна лампа може не само да се зарежда, но може да се използва и като захранваща банка. Оборудваният USB кабел може да бъде свързан към вашия телефон и други устройства за зареждане.
【Широко приложение】 Използвате го за къмпинг, туризъм, риболов, барбекю, ремонт на автомобили, камиони, магазини, работна площадка, проучване и други дейности на открито.
Спецификация:
| ИМЕ НА ПРОДУКТА | Многофункционален SolarFloodLight |
| МАТЕРИАЛНИ | коремни мускули |
| ИТМЕ № | BW-MF01 |
| МОЩНОСТ | 50w |
| РАЗМЕР НА ЛАМПАТА | 17,2*6,2*22,2 см |
| LED чипове | SMD2835 210 бр.{{2}}30 бр. Червен+Син |
| БАТЕРИЯ | 6V полимерна батерия |
| ЦВЯТ | 6000-6500K |
| IP | IP65 |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАРЕЖДАНЕ | 8-10H |
| РАБОТЕН ЧАС | фенерче 8-10 часа, прожектор 3-5 часа, светкавица 30 часа, син зъб 5-8 часа |
| ГАРАНЦИЯ | 3 години |






Популярни тагове: преносима слънчева LED работна светлина, Китай, доставчици, производители, фабрика, купува, цена, най-добра, евтина, за продажба, на склад, безплатна проба












