Продукти
6500k Rgb LED крушки с чип
6500k Rgb LED крушки с чип

Силна динамика
Неоновата картина се състои от постоянна светлинна тръба и динамична светлоизлъчваща сканираща тръба. Може да се настрои на седем цветни сканирания: скачащо сканиране, градиентно сканиране и смесване на цветове и промяна на цветовете. Сканиращата тръба се управлява от скенер, оборудван с микрокомпютърен чип за програмиране. Сканиращата тръба светва или изгасва според програмираната програма, за да образува двойка преливащи се картини, които са като дъга в небето, като Млечния път на земята и повече като свят на сънища. Очарователно е и незабравимо. Следователно неонова светлина е вид рекламна форма с по-малко инвестиции, силен ефект, икономичност и практичност.

Бързи подробности:
| Входно напрежение (V): | 50-54V |
| Гаранция (година): | 5-Година |
| Тип: | Smd Led чип 2835 |
| Услуги за решения за осветление: | Осветление и проектиране на вериги |
| Светлинна ефективност (lm/w): | 15-20lm/ 30-35 lm /130-140LM |
| Продължителност на живота (часове): | 50000 |
| Работно време (часове): | 20000 |
| Материал на чипа: | ИНГАН |
| Излъчващ цвят: | RGB |
| мощност: | 1w |
| Зрителен ъгъл (градус): | 120 градуса |
| Индекс на цветопредаване (Ra): | 80 |
| Опаковъчна чанта: | 220*240nm |
| Приложение: | Сватбено студио, декорация на дома |
| Тип опаковка: | Пакет за монтиране на повърхността |
| Преден ток: | 20MA |
| размер: | 2,8*3,5*0.65 мм |
| Опаковане: | 4000 бр./ролка |
Популярни тагове: 6500k rgb led крушки с чип, Китай, доставчици, производители, фабрика, купете, цена, най-добри, евтини, за продажба, на склад, безплатна проба


