Продукти
Лента за амбиентно осветление
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. е един от най-добрите производители и доставчици на лента за околно осветление в Китай. Добре дошли да закупите дълготрайни продукти за продажба тук и да получите ценова листа от нашата фабрика. Всички персонализирани продукти са с високо качество и конкурентна цена.
Характеристика:
1. Лентата за околно осветление е в състояние да създаде приятна и привлекателна среда във всяко пространство, като по този начин допринася за цялостно подобряване на настроението.
2. Използвайте нежната светлина, която се произвежда от лентата за околно осветление, за да осигурите атмосфера, която е приятна и предразполагаща към релаксация.
3. Имате възможността да персонализирате осветлението, за да отговаря на всеки повод или настроение, благодарение на лекотата, с която можете да променяте яркостта и избора на цвят.
Спецификация:
| Мощност | 10W на метър |
| IP рейтинг | IP40 или IP65 Водоустойчив |
| Входно напрежение | 85-265V или 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Светлинна ефективност | 110-1201m/W |
| Работна температура | -20C" 50C |
| Размер | 5000* 5 мм, ширина 5 мм |
| Цветна температура (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, червено, синьо, зелено, жълто |
| LED | 240 БР. 2835 LED, Epistar & Samsung |
| Материал | PVC +LED |
| Гаранция | 5 години |
| контрол | Дистанционно управление |
Подробни изображения:




Употреба:



За нас:


Опаковка и доставка:

Популярни тагове: лента за околно осветление, Китай, доставчици, производители, фабрика, купете, цена, най-добра, евтина, за продажба, на склад, безплатна проба












