Продукти
LED чип с перли за Направи си сам прожектор
Диапазон на мощността: {{0}}.2W, 0,5W, 1W, 1,5W, 2W налично разсейване на мощността.
Предно напрежение: 3V, 6V, 9V, 18V, 36V.
Прав ток: 30mA, 60mA, 100mA, 150mA, 350mA.
Индекс на цветопредаване: Ra80, Ra90, Ra95, Ra98, 99Ra.
Висока светлинна ефективност: налични 220LM/W.
Изпрати запитване
представяне на продукта
LED чип с перли за Направи си сам прожектор

Спецификации:
Особеност:
| Основен материал | Алуминий |
| Светъл цвят | Студено бяло (6000~6500K) |
| Мощност | 1W |
| Волтаж | 3.0~3.6V |
| Светлинен поток | 100~110LM/W |
| Ъгъл на лъча | 120 градуса |
| Индекс на цветопредаване | По-голямо или равно на 75 |
| Средна продължителност на живота | 50 000 часа |
| Сертификация | ROHS |
| Дължина: Прибл | 1,5 см / 0.59 инча |
| Тегло на опаковката | 16g |
| Включен пакет | 1 x 50 бр LED студени бели мъниста за лампа |
Повече снимки:










Популярни тагове: led чип за мъниста за прожектор направи си сам, Китай, доставчици, производители, фабрика, купете, цена, най-доброто, евтино, за продажба, на склад, безплатна проба
Един чифт:
1W 5V LED чип крушка
Следваща:
Високомощен бял светодиод Epistar чип
Изпрати запитване








