Продукти
Топла бяла неонова гъвкава лентова светлина
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. е един от най-добрите производители и доставчици на топла бяла неонова гъвкава лентова светлина в Китай. Добре дошли да закупите дълготрайни продукти за продажба тук и да получите ценова листа от нашата фабрика. Всички персонализирани продукти са с високо качество и конкурентна цена.
Характеристика:
1. Лампата с топла бяла неонова гъвкава лента предлага мека и привлекателна светлина, идеална за създаване на уютна атмосфера във всяко пространство.
2. Гъвкавият му дизайн позволява лесно инсталиране около ъгли, извивки и дори в тесни пространства, предоставяйки безкрайни творчески възможности за дизайн на осветлението.
3. Със своята енергийно{1}}ефективна LED технология тази неонова лампа е не само стилна, но и екологична, като ви помага да спестите разходи за електричество.
Спецификация:
| Мощност | 10W на метър |
| IP рейтинг | IP40 или IP65 Водоустойчив |
| Входно напрежение | 85-265V или 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Светлинна ефективност | 110-1201m/W |
| Работна температура | -20C" 50C |
| Размер | 5000* 5 мм, ширина 5 мм |
| Цветна температура (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, червено, синьо, зелено |
| LED | 240 БР. 2835 LED, Epistar & Samsung |
| Материал | PVC +LED |
| Гаранция | 5 години |
| контрол | Дистанционно управление |
Подробни изображения:




Употреба:



За нас:


Опаковка и доставка:

Популярни тагове: топла бяла неонова гъвкава лентова светлина, Китай, доставчици, производители, фабрика, купете, цена, най-добра, евтина, за продажба, на склад, безплатна проба












