Продукти
Издигнат High Bay Light
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. е един от най-добрите производители и доставчици на повдигнати високи светлини в Китай. Добре дошли да закупите дълготрайни продукти за продажба тук и да получите ценова листа от нашата фабрика. Всички персонализирани продукти са с високо качество и конкурентна цена.
Характеристика:
1. Нашият повдигнат High Bay Light предлага ярко и ефективно осветление за всяко индустриално или търговско пространство.
2. Със своята здрава и издръжлива конструкция нашата повдигната лампа High Bay гарантира дълготрайна-производителност и минимална поддръжка.
3. Благодарение на авангарден-дизайн, нашата повдигната лампа High Bay осигурява отлично разсейване на топлината, което я прави безопасна и надеждна опция за осветление.
спецификация:
| Мощност | 60W/80W/100W/120W/150W/200W/240W/300W/400W/500W |
| Входно напрежение | AC 220-240V |
| CCT | 3000~6500K |
| Светлинен поток | 150LM/W |
| Гаранция | 5 години |
| CRI | >0.8 |
| IP | 65 |
| Материал | Алуминиева сплав |
Подробни изображения:




употреба:

За нас:


Популярни тагове: издигната светлина за високи заливи, Китай, доставчици, производители, фабрика, купете, цена, най-доброто, евтино, за продажба, на склад, безплатна проба












