Продукти
Светлини на спортен комплекс
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. е един от най-добрите производители и доставчици на светлини за спортни комплекси в Китай. Добре дошли да закупите дълготрайни продукти за продажба тук и да получите ценова листа от нашата фабрика. Всички персонализирани продукти са с високо качество и конкурентна цена.
Характеристика:
- Нашите светлини за спортни комплекси са проектирани да осигурят ярко и равномерно осветление, за да могат спортистите да се представят по най-добрия начин.
- С енергийно-ефективната LED технология нашите осветителни тела помагат за намаляване на разходите за електроенергия и допринасят за по-устойчива околна среда.
- Здравата конструкция на нашите светлини за спортни комплекси гарантира издръжливост и дълготрайна-работа дори при тежки метеорологични условия.
Спецификация:
| Мощност | 300W/400W/500W/600W |
| Входно напрежение | AC90-305V 5060Hz |
| Светлинна ефективност | 125- 150lm/w |
| CCT |
3000K/4000K/6500K |
| PF | >0.90 |
| CRI | > 70 |
| Продължителност на живота | 50000 |
| Работна температура | -30 ~ 50 градуса |
| IP | IP65 |
| Led драйвер | Meanwell и всякакви други марки се приемат |
| LED | SMD 2835 LED, EPISTAR или SMD 3030, Philips |
|
Димируем |
1-10V/DALI по избор |
подробни изображения:



Употреба:



За нас:


Опаковка и доставка:

Популярни тагове: светлини за спортни комплекси, Китай, доставчици, производители, фабрика, купете, цена, най-добри, евтини, за продажба, на склад, безплатна проба












