Продукти
11000LM улични лампи с висока яркост, захранвани със слънчева енергия
Литиева батерия: 12.8V 54AH
Препоръчителна височина за инсталиране: 8-12M
LED чип: SMD 5050
Светлинен поток: 10500-11000LM
Работно време: 6-7 дъждовни дни
Размер: 1600*400*32MM
Гаранция: 3 години
Представяне на продукт:

Характеристика на продукта:
Слънчев панел: 23V/108WP моно соларен панел с керемиди с най-висок процент на преобразуване
Литиева батерия: 12.8V 54AH
Препоръчителна височина за инсталиране: 8-12M
LED чип: SMD 5050
Светлинен поток: 10500-11000LM
Работно време: 6-7 дъждовни дни
Размер: 1600*400*32MM
Гаранция: 3 години
Спецификация на продукта:
| Модел | BW-ISL01-120 |
| Светлинен поток | 10500 - 11000LM |
| LED чип | SMD 5050 (супер ярък) |
| Слънчев панел | 23V/108WP |
| LiFePO4 литиева батерия | 12,8V/54,000mAh |
| Цветна температура | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K Персонализирани |
| Индекс на цветопредаване | Ra>70 |
| IP рейтинг | IP 65 |
| Разстояние на сензора | <> |
| Време за зареждане | 6-8Час |
| Работно време | 6 - 7 дъждовни дни |
| Материали за тяло | алуминий |
| Размер на продукта | 1600*400*32 мм |
| Нето тегло | 20 кг |
| Препоръчителна височина | 8-12M |
| Диаметър на полюса | Ø60-70 мм |
| Препоръчително разстояние между полюсите | 25-35M |
| Работна температура | 0 градус - плюс 60 градуса |
| Температура на разреждане | -20 градус - плюс 60 градуса |
| Гаранция | 3 години |
| Сертификат | CE, RoHs, IP65 |
| Приложения | Улично осветление, осветление на района, охранително осветление, паркинги, път извън мрежата и др. |
Повече информация:
Литиева батерия с голям капацитет и моно слънчев панел с висока степен на преобразуване
Слънчевото улично осветление, вградено в 54Ah висок капацитет 12.8V литиево-желязо фосфатна батерия, която подобрява безопасността, силна термична стабилност, толерантност към злоупотреба, зелена, нетоксична, незамърсяваща, висок ток и живот от 2000 цикъла. Слънчевият панел е първокласен монокристален панел 23V/108WP, който осигурява пълно зареждане в рамките на 6-8 часа, осигурявайки повече от 7 нощно време за осветление.
Светлинен сензор (от здрач до зазоряване), PIR сензор за движение
Вграден сензор за светлина и чувствителен сензор за движение. Слънчевите улични лампи се включват при здрач, автоматично се изключват и се зареждат на разсъмване. Когато бъде засечено движение, светлината на слънчевия сензор за движение ще бъде по-ярка и след това отново ще стане слаба, ако хора или кола излязат извън откритата зона.
Супер ярки слънчеви улични лампи
Използвайте SMD 5050 LED светлина с превъзходно качество за ярко осветление, яркостта е няколко пъти по-висока от тази на традиционните крушки и можете да спестите до 80 процента електроенергия (0 такса за електричество)).
Лесен монтаж, не е необходимо окабеляване
Нашата улична лампа със слънчево захранване може да бъде монтирана на стълб, който е на пряка слънчева светлина за зареждане. Не е необходимо окабеляване. Препоръчителният диаметър на стълба е 1.67-2.36 инча, а височината на монтаж се препоръчва да бъде 8-12m.
Три години гаранция
Ефективна слънчева улична лампа с живот от 50000 плюс часове елиминира необходимостта от честа подмяна на вашето осветително тяло. Ние предлагаме 3-годишна гаранция на всички клиенти.













Популярни тагове: 11000lm висока яркост, слънчеви улични лампи, Китай, доставчици, производители, фабрика, купува, цена, най-доброто, евтино, за продажба, на склад, безплатна проба
-
IP65 Външна LED слънчева улица Всичко в едно слънчева ули...Вижте още> -
LED слънчева улична светлина с вградена литиево -йонна ба...Вижте още> -
80W слънчева улична лампа Всичко в едноВижте още> -
All in One Solar Led Street Light ModuleВижте още> -
LED пътна светлинаВижте още> -
Led High Bay 1000w Еквивалентни ФорсалиВижте още>










