Продукти
Външна улична лампа "всичко в едно", захранвана от слънчева енергия
200lm/w Висока яркост, Ярка като 300w светлина
Оригинален контролер с LED чип/MPPT Philips с 5 години гаранция
OEM&ODM видове слънчева външна LED улична светлина специално за вас
8 плюс години опит в производството на външни LED светлини
Представяне на продукт:

Характеристика на продукта:
Чист алуминиев материал с добро разсейване на топлината
Батерията Можете лесно да смените сами след 5 години по-късно, живот най-малко 10 години
Ниво 17 Устойчивост на урагани
Регулируем ъгъл от 120 градуса
IP65 водоустойчив, 5 години гаранция
6 часа Зареждане през последните 7 дни Дъждовен ден
Ефективност на модула до 24 процента, постигната чрез усъвършенствана клетка
Innovative MPPT Technology,tracking efficiency>99 процента
Спецификация на продукта:
| Модел: | BW-LKD-150W |
| Led Chip Lumen: | >170lm/w |
| мощност: | 150w |
| Тип зареждане: | MPPT зареждане, 6 часа слънчево греене,3-7 дъждовни дни; |
| Честота: | 50-60 Hz |
| Коефициент на мощност: | >0.90 |
| Цветна температура: | 2700~6500K |
| LED чип: | 300 бр. Оригинален Philips SMD3030 |
| Живот: | >50,000 часа |
| Размер на слънчевия панел: | Монокристален 1434*398мм |
| CRI: | >80 |
| Ъгъл на лъча: | 120 градуса |
| Инсталация: | 10-12m височина |
| IP рейтинг: | IP65 |
| батерия: | Тройна литиева батерия 12.8V,42AH |
| жилище: | Край/алуминиев отлят под налягане корпус |
| Волтаж: | 18V/150W |
| Размер на продукта: | 1435*400*280 мм |
| Нето тегло: | 17,5 кг |
| Размер на опаковката: | 1585*450*115 мм |
| Количество/Кашон: | 1 бр./ кашон |
| Брутно тегло: | 19 кг |
| Гаранция: | 5 години |
| Време за разреждане: | Половин мощност 48H, Пълна мощност 14H |
Повече информация:
Китай Всичко в едно Производител на улични светлини със слънчево захранване осигурява висококачествени слънчеви светодиодни улични светлини
Изработени по поръчка (OEM & ODM), от 10W до 150W, с конкурентна цена, 5 години гаранция.
Оригинален Bridgelux, Philips, Osram, Nicha, CREE LED чип.




Слънчева LED улично осветление Общо приложение:
1. Сменете традиционната натриева лампа с високо налягане или металхалогенна лампа.
2. Широко използван в общественото осветление на магистрали, пътища, улици, велосипедни писти,
Много паркинги, тротоари, пешеходни пътеки, мостове, тунели, площади, паркове, жилищни зони, индустриални зони и др.

Популярни тагове: външно светодиодно слънчево захранвано улично осветление всичко в едно, Китай, доставчици, производители, фабрика, купува, цена, най-доброто, евтино, за продажба, на склад, безплатна проба








