Продукти
9000 W слънчева улична лампа, 180 000 лумена улични светлини от здрач до зори
Изпрати запитване
представяне на продукта
Описание на продуктите

С ултра-висока мощност и лумени, той работи извън-мрежата със слънчева енергия, елиминирайки разходите за електричество, докато способността му от здрач-до-зори осигурява надеждна, цял-нощна яркост за подобрена безопасност и видимост в обширни външни пространства.
Подробности за продуктите
| Цветна температура (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Светлинна ефективност на лампата (lm/w) | 140LM/W |
| Мощност | 50W/80W/100W/ 120W/150W/200W |
| Водоустойчив | IP66 Водоустойчив |
| LED чип | 2835 LED, Epistar, Bridgelux, Samsung |
| Материал | Алуминиева сплав + PC леща |
| Продължителност на живота (часове) | 50000 |
| Слънчев панел | Монокристална силициева клетка |
| Батерия | Литиева батерия 12V |
| PF | 0.9 |

Приложение на продуктите

Популярни тагове: 9000w слънчево улично осветление, 180000 лумена улично осветление от здрач до зори, Китай, доставчици, производители, фабрика, купете, цена, най-добро, евтино, за продажба, на склад, безплатна проба
Изпрати запитване
Може да харесаш също











