Продукти
Всичко в едно Led улични лампи със слънчева енергия
MPPT контролер и оригинален LED чип Philips с 5 години гаранция
OEM&ODM видове слънчева външна LED улична светлина специално за вас
200lm/W Висока яркост
8 плюс години опит в производството на външни LED светлини
Представяне на продукт:

Характеристика на продукта:
120w слънчева LED улично осветление Чист алуминиев материал с добро разсейване на топлината
Ниво 17 Устойчивост на урагани
Регулируем ъгъл от 120 градуса
IP65 водоустойчив, 5 години гаранция
Сензор за движение 7 дни Дъждовен ден
Lifetime >100 000 часа
Ефективност на модула до 24 процента, постигната чрез усъвършенствана клетка
Innovative MPPT Technology,tracking efficiency>99 процента
Спецификация на продукта:
| Модел: | BW-LK-100W |
| Led Chip Lumen: | >170lm/w |
| мощност: | 100w |
| Тип зареждане: | PWM зареждане, 6 часа слънчево греене,3-7 дъждовни дни; |
| Честота: | 50-60 Hz |
| Коефициент на мощност: | >0.90 |
| Цветна температура: | 2700~6500K |
| LED чип: | 150 бр. Оригинален Philips SMD3030 |
| Живот: | >50,000 часа |
| Размер на слънчевия панел: | Монокристален 1300*500мм |
| CRI: | >80 |
| Ъгъл на лъча: | 120 градуса |
| Инсталация: | 10-12m височина |
| IP рейтинг: | IP65 |
| батерия: | Тройна литиева батерия 24V,30AH |
| жилище: | Край/алуминиев отлят под налягане корпус |
| Волтаж: | 18V/150W |
| Размер на продукта: | 1310*528*50 мм |
| Нето тегло: | 24 кг |
| Размер на опаковката: | 1390*568*135 мм |
| Количество/Кашон: | 1 бр./ кашон |
| Брутно тегло: | 27 кг |
| Гаранция: | 5 години |
| Време за разреждане: | Половин мощност 48H, Пълна мощност 14H |
Повече информация:
Китай Всичко в едно Производител на улични светлини със слънчево захранване осигурява висококачествени слънчеви светодиодни улични светлини
Изработени по поръчка (OEM & ODM), от 10W до 150W, с конкурентна цена, 5 години гаранция.
Оригинален Bridgelux, Philips, Osram, Nicha, CREE LED чип.
Тук трябва да имате модел, от който се нуждаете!



Слънчева LED улично осветление Общо приложение:
1. Сменете традиционната натриева лампа с високо налягане или металхалогенна лампа.
2. Широко използван в общественото осветление на магистрали, пътища, улици, велосипедни писти,
Много паркинги, тротоари, пешеходни пътеки, мостове, тунели, площади, паркове, жилищни зони, индустриални зони и др.

Популярни тагове: всичко в едно светодиодно слънчево захранвано улично осветление, Китай, доставчици, производители, фабрика, купува, цена, най-доброто, евтино, за продажба, на склад, безплатна проба









