Продукти
50 W преносима акумулаторна LED слънчева работна лампа
1. Без радиация, без олово, живак и други замърсяващи елементи.
2. Заменете 200 W традиционна халогенна крушка с 30 W LED и спестете 80% от сметката за електричество за осветление.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. е един от най-добрите производители и доставчици на 50w преносима акумулаторна LED слънчева работна светлина в Китай. Добре дошли да закупите дълготрайни продукти за продажба тук и да получите ценова листа от нашата фабрика. Всички персонализирани продукти са с високо качество и конкурентна цена.

Характеристики на продукта:
1. LED прожектор с висока яркост с възможности за слънчево зареждане, устойчив на дъжд, енерго{1}}ефективен и водоустойчив.
2. Поликистозните силициеви слънчеви панели с анион-клас с висок процент на преобразуване имат 10% увеличение на ефективността на изходната мощност.
3. Срокът на експлоатация на преносим акумулаторен прожектор е от три до пет години и може да светне напълно за пет до осем часа. По-дълъг живот и голям капацитет.
4. Светодиодни лампи за осветяване: висока яркост, без трептене, удължен експлоатационен живот, малко затихване на светлината и опазване на околната среда и енергия.
5. Мека и лека гъба за захващане, която е-без натиск и-не се плъзга.
Спецификация
| мощност | 50W |
| Напрежение | AC 170V~260V |
| Капацитет на батерията | 3.2V 5000mA |
| Време за освобождаване от отговорност | 4 часа |
| Сертификат | UL, CE, Rohs |
| Аксесоари | DC зарядно и зарядно за кола |
| Измерение | 240мм*115мм*310мм |
| Тегло | 2 кг |
| IP клас | IP 65 |
| Ъгъл на лъча | 120 градуса |
| Работна температура | -30~45 градуса |
| Продължителност на живота | 50 000 часа |
Подробни снимки:




Приложение

Популярни тагове: 50w преносима акумулаторна LED слънчева работна светлина, Китай, доставчици, производители, фабрика, купете, цена, най-доброто, евтино, за продажба, на склад, безплатна проба
-
Нощна лампа с батерии за къмпингВижте още> -
LED осветителни тела за зарежданеВижте още> -
LED работна светлина зареждане залив док светлиниВижте още> -
100W 150W 200W Преносима LED работна светлинаВижте още> -
Товарен отсек LED работна светлина Док светлиниВижте още> -
Преносими акумулаторни LED прожектори с алуминиева батерияВижте още>










