Продукти
Нощна лампа с батерии за къмпинг
. Работна светодиодна работна светлина на батерии с магнитна основа
. IP65 Водоустойчива, кара работната светлина да работи при лошо време. Идеален за ремонт на автомобили, къмпинг, риболов, аварийно осветление...
. Светлинен режим: висока яркост- нормална яркост -SOS (светкавица) - Червена/синя светкавица
. Интелигентен защитен чип: защита от прекомерно зареждане, защита от прекомерно разреждане и защита от късо съединение.
. Акумулаторна&батерия: Преносима светлина, захранвана от 18650 литиево-йонни акумулаторни батерии (включени).
Батерийна нощна лампа за къмпинг

Характеристика---->батерийни LED работни светлини
. Работна светодиодна работна светлина на батерии с магнитна основа
. IP65 Водоустойчива, кара работната светлина да работи при лошо време. Идеален за ремонт на автомобили, къмпинг, риболов, аварийно осветление...
. Светлинен режим: висока яркост- нормална яркост -SOS (светкавица) - Червена/синя светкавица
. Интелигентен защитен чип: защита от прекомерно зареждане, защита от прекомерно разреждане и защита от късо съединение.
. Акумулаторен&усилвател; Захранване с батерии: Преносима светлина, захранвана от 18650 литиево-йонни акумулаторни батерии (включени).
Спецификация:
| Име на продукта | Батерийна нощна лампа за къмпинг |
| Модел | BW-RP01 |
| Батерия | 7.4V 10000mah 18650 Li-ion батерия |
| Капацитет | 10000mAh |
| Цвят | Черен, Sliver |
| Външен входен ток на зареждане: | 5 ± 0,2 / 2000±50MA |
| Зарядно напрежение/ток | 12±0,1 / 2000 ±50MA |
| Led Power | 27W |
| Време за разреждане | 16H |
| Лумен | 700lm (нормална яркост) -1700lm (висока яркост) |
| Интелигентен защитен чип | презареждане/преразреждане/късо съединение/защита. |
| Водоустойчив | IP65 |
| Тегло | 1.4g |
| Отличителен белег | акумулаторна LED работна светлина |
| Сертифициране | CE, EMC, FCC, RoHS |
| Гаранция | 5 години |
Повече информация:
Батерийна нощна лампа за къмпинг







Нашата услуга
1. Време за отговор
Вашето запитване, свързано с нашите продукти или цени, ще бъде отговорено в рамките на 24 часа. Добре обучени и опитни служители, които да отговорят на всички ваши запитвания на свободно владеене на английски език. Имаме отлична система за обслужване на клиенти с добре обучен, силен и квалифициран екип за обслужване, който да предоставя на клиентите с цялостно предпродажбено обслужване, продуктови услуги и следпродажбено обслужване.
2. Следпродажбено обслужване
Нашата компания разполага с цялостна система за следпродажбено обслужване и техническа поддръжка. Предоставете инструкции за инсталиране на продукти, поддръжка на аксесоари и други свързани услуги с добавена стойност. Нашият отдел за обслужване на клиенти разполага с повече от дузина висококвалифицирани и опитни инженери за техническа поддръжка, които всички отговарят за техническата поддръжка на всички продукти за LED работни светлини, които предоставяме на всички по света.
3. Персонализиране на продукта
Според действителните нужди, уникално персонализиране, за да отговори на вашите различни нужди. Ние непрекъснато подобряваме нашето ниво на обслужване и качество, за да отговорим бързо и ефективно на нуждите на клиентите и да гарантираме техните ползи и интереси.
Популярни тагове: нощна лампа с батерии за къмпинг, Китай, доставчици, производители, фабрика, купува, цена, най-добра, евтина, за продажба, на склад, безплатна проба











