Продукти
LED неонови светлини Декоративно лого за стена
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. е един от най-добрите производители и доставчици на LED неонови светлини, декоративни стенни лого в Китай. Добре дошли да закупите дълготрайни продукти за продажба тук и да получите ценова листа от нашата фабрика. Всички персонализирани продукти са с високо качество и конкурентна цена.
Характеристика:
1. Използвайки LED неонови светлини, декоративно лого за стена, които са едновременно ефектни и ярки, можете да издигнете стаята си на следващото ниво.
2. С тези светлини, които са едновременно регулируеми и-привличащи вниманието, можете да създадете атмосфера, която е единствена по рода си и персонализирана.
3. Придайте на брандирането на стената си съвременен и модерен вид с тези LED неонови светлини, които ще ви помогнат да направите голямо изявление и да се откроите от тълпата.
Спецификация:
| мощност | 10W на метър |
| IP рейтинг | IP40 или IP65 Водоустойчив |
| Входно напрежение | 85-265V или 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Светлинна ефективност | 110-1201m/W |
| Работна температура | -20C" 50C |
| Размер | 5000* 5 мм, ширина 5 мм |
| Цветна температура (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, червено, синьо |
| LED | 240 БР. 2835 LED, Epistar & Samsung |
| Материал | PVC +LED |
| Гаранция | 5 години |
| контрол | Дистанционно управление |
Подробни изображения:




Употреба:



За нас:


Опаковка и доставка:

Популярни тагове: led неонови светлини стенно лого декоративно, Китай, доставчици, производители, фабрика, купете, цена, най-добро, евтино, за продажба, на склад, безплатна проба












