Продукти
Външно осветление с акумулаторна батерия
1. Работна светодиодна работна светлина на батерии с магнитна основа
2. Водоустойчив: Flood Light приема устойчив на падане и водоустойчив дизайн. IP65 Водоустойчива, кара работната светлина да работи при лошо време. Идеален за ремонт на автомобили, къмпинг, риболов, аварийно осветление...
3. SOS функция: Прожектори със сини и червени мигащи LED светлини за сигурност, най-полезната екипировка за спешни случаи на пътя или изпращане на SOS, когато имате нужда от ПОМОЩ в природата.
4. USB зареждане: Нашата акумулаторна работна светлина, вградена в 18650 литиево-йонни батерии, позволява бързо и удобно USB зареждане, спестявайки проблеми от честа смяна на батерията.
външни светлини с акумулаторна батерия

Характеристика---->външно осветление с акумулаторна батерия
1. Работеща с батерии LED работна светлина с магнитна основа.
2. Водоустойчив: Flood Light приема устойчив на падане и водоустойчив дизайн. Идеален за ремонт на автомобили, къмпинг, риболов, аварийно осветление...
3. SOS функция: Прожектори със сини и червени мигащи LED светлини за сигурност, най-полезната екипировка за спешни случаи на пътя или изпращане на SOS, когато имате нужда от ПОМОЩ в природата.
4. USB зареждане: Нашата акумулаторна работна светлина, вградена в 18650 литиево-йонни батерии, позволява бързо и удобно USB зареждане, спестявайки проблеми от честа смяна на батерията.
Спецификация:
| Име на продукта | външни светлини с акумулаторна батерия |
| Модел | BW-RP01 |
| Батерия | 7.4V 10000mah 18650 Li-ion батерия |
| Капацитет | 12000mAh |
| Външен входен ток на зареждане: | 5 ± 0,2 / 2000±50MA |
| Зарядно напрежение/ток | 12±0,1 / 2000 ±50MA |
| Led Power | 27W |
| Време за разреждане | 16H |
| Лумен | 700lm (нормална яркост) -1700lm (висока яркост) |
| Интелигентен защитен чип | презареждане/преразреждане/късо съединение/защита. |
| Водоустойчив | IP65 |
| Тегло | 1.4g |
| Сертифициране | CE, EMC, FCC, RoHS |
| Гаранция | 5 години |
Повече информация:







ЧЗВ:
A1: Разбира се, бихме искали да ви предоставим проба, за да проверите качеството, цвета, детайлите на OEM преди поръчка.
Q2: Какви методи на плащане приемате за пълната поръчка?
Q2: Предлагат се различни методи на плащане, включително чрез PayPal, MasterCard, Alibaba Trade Assurance, T/T, L/C и др.
Q3: Възможно ли е да поставите нашето лого върху вашия продукт или опаковка на продукта?
A3: Разбира се, ние сме производство, добре дошли да персонализираме като лого, цвят, ръководство за продукта, опаковка и др.
Q4: Защо нашите клиенти избраха нас?
A4:1. отговор< 5="">
2. срок на доставка> 99%.
3. контрол на качеството> 99%
4. следпродажбено обслужване> 99%
5. 100% QC проверка преди навременната доставка на стоките.
Популярни тагове: Външни светлини с акумулаторна батерия, Китай, доставчици, производители, фабрика, купуване, цена, най-добри, евтини, за продажба, на склад, безплатна проба











