Продукти
Преносими светлини за вън
1. Работеща с батерии LED работна светлина с магнитна основа
2. Водоустойчив: Flood Light приема устойчив на падане и водоустойчив дизайн. IP65 Водоустойчива, кара работната светлина да работи при лошо време. Идеален за ремонт на автомобили, къмпинг, риболов, аварийно осветление...
3. SOS функция: Прожектори със сини и червени мигащи LED светлини за сигурност, най-полезната екипировка за спешни случаи на пътя или изпращане на SOS, когато имате нужда от ПОМОЩ в природата.
4. USB зареждане: Нашата акумулаторна работна светлина, вградена в 18650 литиево-йонни батерии, позволява бързо и удобно USB зареждане, спестявайки проблеми от честа смяна на батерията.
преносими светлини за вън

Характеристика---->преносими светлини за вън
1. Работеща с батерии LED работна светлина с магнитна основа.
2. Водоустойчив: Flood Light приема устойчив на падане и водоустойчив дизайн. Идеален за ремонт на автомобили, къмпинг, риболов, аварийно осветление...
3. SOS функция: Прожектори със сини и червени мигащи LED светлини за сигурност, най-полезната екипировка за спешни случаи на пътя или изпращане на SOS, когато имате нужда от ПОМОЩ в природата.
4. USB зареждане: Нашата акумулаторна работна светлина, вградена в 18650 литиево-йонни батерии, позволява бързо и удобно USB зареждане, спестявайки проблеми от честа смяна на батерията.
Спецификация:
| Име на продукта | преносими светлини за вън |
| Модел | BW-RP01 |
| Батерия | 7.4V 10000mah 18650 Li-ion батерия |
| Капацитет | 12000mAh |
| Външен входен ток на зареждане: | 5 ± 0,2 / 2000±50MA |
| Зарядно напрежение/ток | 12±0,1 / 2000 ±50MA |
| Led Power | 27W |
| Време за разреждане | 16H |
| Лумен | 700lm (нормална яркост) -1700lm (висока яркост) |
| Интелигентен защитен чип | презареждане/преразреждане/късо съединение/защита. |
| Водоустойчив | IP65 |
| Тегло | 1.4g |
| Сертифициране | CE, EMC, FCC, RoHS |
| Гаранция | 5 години |
Повече информация:







ЧЗВ:
Фабрика, ние продължаваме да разработваме нови светлини, 5 до 12 нови продукта всеки сезон.
OEM услуга (персонализирана услуга за пакет и лого) се предлага въз основа на вашите изисквания. Фабрична директна цена и много налични светлини, за да се гарантира бърза доставка.
2. Какъв е MOQ на преносимите светлини за вън?
Приемаме примерна поръчка за повечето продукти. Според вашето количество ще получите съответната отстъпка и най-изгодната такса за доставка.
3. Мога ли да добавя или изтривам артикули от поръчката си, ако променя решението си?
Ако не е изпратено' можете да поставите на пауза поръчката.
4. Кога можем да получим отговор от вас?
Всички запитвания могат да бъдат обработени в рамките на 24 часа през ежедневната седмица.
5. Как гарантирате качеството на продукта на преносимите светлини за вън?
Дефектът на всички наши продукти е 0,1% и ние ще направим последния тест преди изпращането.
Популярни тагове: преносими светлини за вън, Китай, доставчици, производители, фабрика, купува, цена, най-добри, евтини, за продажба, на склад, безплатна проба











