Продукти
Работни светодиодни лампи с акумулаторна батерия
1. Работна светодиодна работна светлина на батерии с магнитна основа
2. Водоустойчив: Flood Light приема устойчив на падане и водоустойчив дизайн. IP65 Водоустойчива, кара работната светлина да работи при лошо време. Идеален за ремонт на автомобили, къмпинг, риболов, аварийно осветление...
3. SOS функция: Прожектори със сини и червени мигащи LED светлини за сигурност, най-полезната екипировка за спешни случаи на пътя или изпращане на SOS, когато имате нужда от ПОМОЩ в природата.
4. USB зареждане: Нашата акумулаторна работна светлина, вградена в 18650 литиево-йонни батерии, позволява бързо и удобно USB зареждане, спестявайки проблеми от честа смяна на батерията.
захранвани с акумулаторна батерия LED работни светлини

Характеристика---->преносими светлини, работещи с батерии
1. Работеща с батерии LED работна светлина с магнитна основа.
2. Водоустойчив: Flood Light приема устойчив на падане и водоустойчив дизайн. Идеален за ремонт на автомобили, къмпинг, риболов, аварийно осветление...
3. SOS функция: Прожектори със сини и червени мигащи LED светлини за сигурност, най-полезната екипировка за спешни случаи на пътя или изпращане на SOS, когато имате нужда от ПОМОЩ в природата.
4. USB зареждане: Нашата акумулаторна работна светлина, вградена в 18650 литиево-йонни батерии, позволява бързо и удобно USB зареждане, спестявайки проблеми от честа смяна на батерията.
Спецификация:
| Име на продукта | захранвани с акумулаторна батерия LED работни светлини |
| Модел | BW-RP01 |
| Батерия | 7.4V 10000mah 18650 Li-ion батерия |
| Капацитет | 12000mAh |
| Външен входен ток на зареждане: | 5 ± 0,2 / 2000±50MA |
| Зарядно напрежение/ток | 12±0,1 / 2000 ±50MA |
| Led Power | 27W |
| Време за разреждане | 16H |
| Лумен | 700lm (нормална яркост) -1700lm (висока яркост) |
| Интелигентен защитен чип | презареждане/преразреждане/късо съединение/защита. |
| Водоустойчив | IP65 |
| Тегло | 1.4g |
| Сертифициране | CE, EMC, FCC, RoHS |
| Гаранция | 5 години |
Повече информация:







ЧЗВ:
Въпрос: Можете ли да изпратите безопасно LEDwork светлината?
О: Разбира се, имаме някои добре сътрудничещи спедитори, които имат много опит в доставката на светлина. Може да бъде изпратен с експрес от врата до врата, по въздух или по океана до летището и пристанището. Също така клиентите могат да използват свои собствени спедитори.
Въпрос: Как да продължа с поръчката с работна светлина Benwei?
О: Първо ни уведомете вашите изисквания или приложение. Второ, ние цитираме според вашите изисквания. На трето място клиентът потвърждава спецификациите или мострите и прави депозит за поръчката. Четвърто Ние организираме производството.
Въпрос: Какво ще кажете за времето за изпълнение?
О: Ако има на склад, пробите се нуждаят от 1-3 дни, ако не, пробите се нуждаят от 3-5 работни дни; масовото производство ще бъде около 5-10 работни дни, зависи от това дали батерията е нормална или персонализирана.
В. Добре ли е да отпечатам логото си върху LED светлинен продукт?
О: Да. Моля, информирайте ни официално преди нашето производство и първо потвърдете дизайна въз основа на нашата проба.
Въпрос: Предлагате ли гаранция за продуктите?
О: Да, ние предлагаме 5 години гаранция за нашите продукти.
Въпрос: Как да се справим с дефектните?
О: Първо, нашите продукти се произвеждат в строга система за контрол на качеството и процентът на дефекти ще бъде по-малък
над 0,2%.
Второ, по време на гаранционния период, ние ще изпратим нови светлини с нова поръчка за малко количество. За
дефектни партидни продукти, ние ще ги поправим и ще ви ги изпратим отново или можем да обсъдим решението i
включително повторно повикване според реалната ситуация.
В. Как да продължа поръчката за LED светлина?
О: Първо ни уведомете вашите изисквания или приложение.
Второ, ние цитираме според вашите изисквания или нашите предложения.
На трето място клиентът потвърждава пробите и прави депозит за официална поръчка.
Четвърто Ние организираме производството.
Популярни тагове: акумулаторни LED работни светлини, захранвани с батерии, Китай, доставчици, производители, фабрика, купуване, цена, най-добри, евтини, за продажба, на склад, безплатна проба
-
Преносима слънчева LED работна светлинаВижте още> -
Нощна лампа с батерии за къмпингВижте още> -
Работни LED светлини, работещи с батерииВижте още> -
Акумулаторна LED работна светлинаВижте още> -
Преносими светлини, работещи с батерииВижте още> -
Преносими LED работни светлини, захранвани с батерииВижте още>











