Продукти
Преносими LED прожектори, захранвани с батерии
1. С входен интерфейс, който може да се зарежда директно
2. LED индикатор за показване на състоянието на зареждане: Зареждане: зелена LED светкавица
3. Зарежда се от usb кабел и слънчев панел
4. Входен интерфейс за зареждане: 5V
5. С USB изходен интерфейс, който може да се използва захранваща банка за зареждане на други устройства при спешни случаи
захранвани с батерии преносими LED прожектори
Описание на продукта:
1. С входен интерфейс, който може да се зарежда директно
2. LED индикатор за показване на състоянието на зареждане: Зареждане: зелена LED светкавица
3. Зарежда се от usb кабел и слънчев панел
4. Входен интерфейс за зареждане: 5V
5. С USB изходен интерфейс, който може да се използва захранваща банка за зареждане на други устройства при спешни случаи
Спецификация:
| ИМЕ НА ПРОДУКТА | захранвани с батерии преносими LED прожектори |
| МАТЕРИАЛНИ | коремни мускули |
| ИТМЕ № | BW-MF01 |
| МОЩНОСТ | 50w |
| РАЗМЕР НА ЛАМПАТА | 17,2*6,2*22,2 см |
| LED чипове | SMD2835 210 бр.{{2}}30 бр. Червен+Син |
| БАТЕРИЯ | 1A 5V полимерна батерия |
| ЦВЯТ | 6000-6500K |
| IP | IP65 |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАРЕЖДАНЕ | 8-10H |
| РАБОТЕН ЧАС | фенерче 8-10 часа, прожектор 3-5 часа, светкавица 30 часа, син зъб 5-8 часа |
| ГАРАНЦИЯ | 3 години |
Соларна LED работна светлина, USB акумулаторен преносим прожектор






ЧЗВ:
Q1. Мога ли да получа поръчка за проба за LED светлина?
О: Да, приветстваме поръчка на проба за тестване и проверка на качеството. Смесените проби са приемливи.
Q2. Какво ще кажете за времето за изпълнение?
О: Пробата се нуждае от 3-5 дни, времето за масово производство се нуждае от 30-35 дни за потвърждение на поръчката
Q3. Имате ли ограничение за MOQ за поръчка на светодиодна светлина?
О: Наличен е нисък MOQ, 1 бр за проверка на пробата
Q4. Как изпращате стоките и колко време отнема да пристигнат?
О: Обикновено изпращаме с DHL, UPS, FedEx или TNT. Обикновено отнема 3-5 дни, за да пристигне. Авиокомпания и морска доставка също са по избор.
Q5. Как да продължа поръчката за преносими LED прожектори, захранвани с батерии?
О: Първо ни уведомете вашите изисквания или приложение.
Второ, ние цитираме според вашите изисквания или нашите предложения.
На трето място клиентът потвърждава пробите и прави депозит за официална поръчка.
Четвърто Ние организираме производството.
Q6. Добре ли е да отпечатам логото си върху преносими LED прожектори, захранвани от батерия?
О: Да. Моля, информирайте ни официално преди нашето производство и първо потвърдете дизайна въз основа на нашата проба.
Q7: Предлагате ли гаранция за захранваните от батерии преносими светодиодни прожектори?
О: Да, ние предлагаме 1 година гаранция за нашите продукти.
Q8: Как да се справим с дефектните?
О: Първо, нашите продукти се произвеждат в строга система за контрол на качеството и процентът на дефекти ще бъде по-малък от 0,2%.
Второ, по време на гаранционния период, ние ще изпратим нови светлини с нова поръчка за малко количество.
За дефектни партидни продукти, ние ще ги поправим и ще ви ги изпратим отново или можем да обсъдим решението, включително повторно извикване според реалната ситуация.
Популярни тагове: захранвани с батерии преносими светодиодни прожектори, Китай, доставчици, производители, фабрика, купи, цена, най-добри, евтини, за продажба, на склад, безплатна проба











