Продукти
Преносима LED работна светлина
1. Работна светодиодна работна светлина на батерии с магнитна основа
2. Водоустойчив: Flood Light приема устойчив на падане и водоустойчив дизайн. IP65 Водоустойчива, кара работната светлина да работи при лошо време. Идеален за ремонт на автомобили, къмпинг, риболов, аварийно осветление...
3. SOS функция: Прожектори със сини и червени мигащи LED светлини за сигурност, най-полезната екипировка за спешни случаи на пътя или изпращане на SOS, когато имате нужда от ПОМОЩ в природата.
4. USB зареждане: Нашата акумулаторна работна светлина, вградена в 18650 литиево-йонни батерии, позволява бързо и удобно USB зареждане, спестявайки проблеми от честа смяна на батерията.
преносима LED работна светлина

Характеристика---->преносима LED работна светлина
1. Работеща с батерии LED работна светлина с магнитна основа.
2. Водоустойчив: Flood Light приема устойчив на падане и водоустойчив дизайн. Идеален за ремонт на автомобили, къмпинг, риболов, аварийно осветление...
3. SOS функция: Прожектори със сини и червени мигащи LED светлини за сигурност, най-полезната екипировка за спешни случаи на пътя или изпращане на SOS, когато имате нужда от ПОМОЩ в природата.
4. USB зареждане: Нашата акумулаторна работна светлина, вградена в 18650 литиево-йонни батерии, позволява бързо и удобно USB зареждане, спестявайки проблеми от честа смяна на батерията.
Спецификация:
| Име на продукта | преносима LED работна светлина |
| Модел | BW-RP01 |
| Батерия | 7.4V 10000mah 18650 Li-ion батерия |
| Капацитет | 12000mAh |
| Външен входен ток на зареждане: | 5 ± 0,2 / 2000±50MA |
| Зарядно напрежение/ток | 12±0,1 / 2000 ±50MA |
| Led Power | 27W |
| Време за разреждане | 16H |
| Лумен | 700lm (нормална яркост) -1700lm (висока яркост) |
| Интелигентен защитен чип | презареждане/преразреждане/късо съединение/защита. |
| Водоустойчив | IP65 |
| Тегло | 1.4g |
| Сертифициране | CE, EMC, FCC, RoHS |
| Гаранция | 5 години |
Повече информация:







ЧЗВ:
Въпрос: Какво ще кажете за след сервиза?
О: Ако имате някакви проблеми с продуктите, моля, направете няколко снимки и ни изпратете имейл след нашето потвърждение, тогава ние ще ви предоставим най-доброто решение за вас. Гаранцията е около 24-ти.
Въпрос: Кога изпращате поръчката ми?
О: Обикновено 3-7 дни след получаване на вашето плащане, но може да се договори въз основа на количеството на поръчката и производствения график, 7 до 25 работни дни за групова поръчка.
Въпрос: Каква е вашата примерна политика?
О: Можем да доставим пробата, ако имаме готови части на склад, но клиентите трябва да платят цената на пробата и
куриерската цена.
Въпрос: Тествате ли всичките си стоки преди доставката за преносима LED работна светлина?
О: Да, имаме 100% тест преди доставката
В: Как правите нашия бизнес дългосрочни и добри отношения?
A:1. Ние поддържаме добро качество и конкурентна цена, за да гарантираме ползата на нашите клиенти;
2. Ние уважаваме всеки клиент като наш приятел и искрено правим бизнес и се сприятеляваме с тях,
Въпрос: Какво ще кажете за вашето време за доставка?
О: Обикновено това ще отнеме 5-7 дни след получаване на авансово плащане. Конкретният срок за доставка зависи
върху артикулите и количеството на вашата поръчка.
Въпрос: Можете ли да произвеждате според пробите?
О: Да, можем да произвеждаме по вашите мостри или технически чертежи. Можем да изградим формите и приспособленията.
Популярни тагове: преносима LED работна светлина, Китай, доставчици, производители, фабрика, купува, цена, най-добра, евтина, за продажба, на склад, безплатна проба











