Продукти
Акумулаторна магнитна работна светлина
1. Работна светодиодна работна светлина на батерии с магнитна основа
2. Водоустойчив: Flood Light приема устойчив на падане и водоустойчив дизайн. IP65 Водоустойчива, кара работната светлина да работи при лошо време. Идеален за ремонт на автомобили, къмпинг, риболов, аварийно осветление...
3. SOS функция: Прожектори със сини и червени мигащи LED светлини за сигурност, най-полезната екипировка за спешни случаи на пътя или изпращане на SOS, когато имате нужда от ПОМОЩ в природата.
4. USB зареждане: Нашата акумулаторна работна светлина, вградена в 18650 литиево-йонни батерии, позволява бързо и удобно USB зареждане, спестявайки проблеми от честа смяна на батерията.
акумулаторна магнитна работна светлина

Характеристика---->преносима LED работна светлина
1. Работеща с батерии LED работна светлина с магнитна основа.
2. Водоустойчив: Flood Light приема устойчив на падане и водоустойчив дизайн. Идеален за ремонт на автомобили, къмпинг, риболов, аварийно осветление...
3. SOS функция: Прожектори със сини и червени мигащи LED светлини за сигурност, най-полезната екипировка за спешни случаи на пътя или изпращане на SOS, когато имате нужда от ПОМОЩ в природата.
4. USB зареждане: Нашата акумулаторна работна светлина, вградена в 18650 литиево-йонни батерии, позволява бързо и удобно USB зареждане, спестявайки проблеми от честа смяна на батерията.
Спецификация:
| Име на продукта | акумулаторна магнитна работна светлина |
| Модел | BW-RP01 |
| Батерия | 7.4V 10000mah 18650 Li-ion батерия |
| Капацитет | 12000mAh |
| Външен входен ток на зареждане: | 5 ± 0,2 / 2000±50MA |
| Зарядно напрежение/ток | 12±0,1 / 2000 ±50MA |
| Led Power | 27W |
| Време за разреждане | 16H |
| Лумен | 700lm (нормална яркост) -1700lm (висока яркост) |
| Интелигентен защитен чип | презареждане/преразреждане/късо съединение/защита. |
| Водоустойчив | IP65 |
| Тегло | 1.4g |
| Сертифициране | CE, EMC, FCC, RoHS |
| Гаранция | 5 години |
Повече информация:
акумулаторна магнитна работна светлина







ЧЗВ:
О: Обикновено 3-7 дни след получаване на вашето плащане, но може да бъде договорено въз основа на количеството на поръчката и производствения график, 7 до 25 работни дни за групова поръчка.
Q2. Какви са вашите условия за доставка на акумулаторна магнитна работна лампа?
О: Ще изпратим експресно, по въздух или по море. Специфичната пратка е според теглото на стоките, ние ще изберем най-добрия според търсенето на нашия клиент'
Q3. Какви са вашите условия за опаковане?
О: Като цяло ние опаковаме нашите стоки в неутрални кутии и кашони. Ако имате законно регистриран патент, ние можем да опаковаме стоките във вашите маркови кутии, след като получим вашите упълномощаващи писма.
Q4. Какви са вашите условия за плащане?
A: T/T, Western Union, PayPal, кредитна карта и др.
Q5. Приемате ли OEM/ODM? Каква услуга за персонализиране предлагате за акумулаторна магнитна работна светлина?
О: Да! Разполагаме с професионален екип R&D. Предлагаме лого печат/лазерна услуга; персонализиран стикер&усилвател; опаковъчна кутия; Ние също така приемаме персонализиран светодиоден цвят и функционален дизайн.
О: По океан, въздух или експрес, можете да изберете най-добрия, който отговаря на вашата поръчка.
В7: Бихте ли ми предложили най-сигурните условия за плащане?
О: Можете да ни платите чрез T/T, PAYPAL, WESTERN UNION или L/C.
Популярни тагове: акумулаторна магнитна работна светлина, Китай, доставчици, производители, фабрика, купува, цена, най-добра, евтина, за продажба, на склад, безплатна проба
-
Преносима слънчева LED работна светлинаВижте още> -
Захранвана от батерии LED светлина с магнитна основаВижте още> -
Работни светодиодни лампи с акумулаторна батерияВижте още> -
Външно осветление с акумулаторна батерияВижте още> -
Преносима LED работна светлинаВижте още> -
Вътрешни таванни светлини за кемпериВижте още>











